Život na ulici není ani v Tokiu jednoduchý. Pouliční bitky, strach a nejistota. Gin, Hana a Miyuko by o tom mohli vyprávět. Každý z nich má svůj nezáviděníhodný životní příběh. Avšak právě na Štědrý den tito tři lidé najdou na jednom smetišti malou holčičku a všechno se pro ně změní. Odhalí tajemství opuštěného dítěte a jeho rodičů? (oficiálny text distribútora)

ssamo

priznám sa, že som, mierne povedané, fanúšik filmov od satoshiho kona, ale vždy keď od neho niečo vidím uvedomím si prečo. tokyo godfathers je ďalší prínos tohoto génia. jeho príbehy sú jedinečné a ak príbeh prebral z predlohy (napr. Paprika) tak je jedinečné a väčšinou úžasné ich spracovanie. tento film je toho názornou ukážkou. fakt ma dostal! ()

NoodlesCZ

Neokoukaný námět i postavy! Každý charakter postavy mě děsně bavil, obzvlášť Hana byla bezvadná s tím, že komické ztvárnění transek je většinou kousavě parodické, tady to bodovalo. Celkově vřelá atmosféra v chladném prostředí Tokia. Animace super, asi víc expresivní než sou čecháčci zvyklý. Už se těším na vánoce až si tuhle záležitost zase pustím. :) ()