Britsko-americká herecká sestava století se sešla v roce 1978 u natáčení vynikající komedie, sestávající ze čtyř separátních příběhů, jež pojí místo, kde se odehrávají - hotel v Beverly Hills. Z New Yorku sem přichází Hannah, jejíž dcera utekla a chce tu žít se svým otcem. Z Londýna zas přicestovala slavná herečka s manželem, která by zde měla dostat Oscara. A přítomný je i páreček hádavých doktorů s jejich žen a také Marwin, který se přijel podívat na bar mitzvah svého synovce, ale zatím si užívá s místními lehkými děvami. Ze vzájemného setkávání všech přítomných vznikají komické situace ovlivňující další život každého z jednotlivců. (oficiálny text distribútora)

Pavlínka9

Těšila jsem se na tento film, hlavně pro to, že byl velice dobře obsazen, ale vlastně mě po shlédnutí vůbec nezajímá :D :D Mám ráda podobné typy filmů, ale nějak mi to prostě nesedlo. Mimo dvojice Fonda/Alda a Smith/Caine bych tam nic jiného již nedávala....Fonda je úžasná a elegantní :) Alda - těžký pohodář, který si užívá života v Kalifornii :) A Smith - já jsem celý film měla problém s tím, že jsem ji prostě nemohla poznat a celou dobu jsem si myslela, že se dívám na Tildu Swinton, která podle mě prostě vypadá jako Smith zamlada :D :D No a Caine je prostě Božský :) Skupinka černochů s hroznýma herečkama v popředí - na to se nedalo dívat a Matthauovy výstupy byly extrémně zbytečný a přepálený...Vlastně celý ten film jen tak lehce proplouvá a říkáte si celou dobu - no, tak to nějak prostě dopadne...A nic víc :D A já už opravdu nikdy víc :D :D ()

Han22

Další ze Simonových konverzaček, navíc podivný povídkový film. Jsou tu 4 příběhy, které nemají nic společného a ještě jsou celkem slabé. 1: Cosby a Pryor jako dva "kamarádi" na dovolené, kteří se neustále bojují, dělají naschvály a rvou se... fyzický humor v té nejblbější podobě. 2: Matthau opět řeší problémy se ženskýma v tisíckrát provařené story "ženská v posteli a manželka za dveřmi". Esence klišé. 3: Alda a Fondová jako exmanželé, kteří se přišli dohodnout u koho bude bydlet jejich dcera. Jízlivosti si vyměňují dokonale, Fondová je výborná, ale je to spíše drama než komedie. 4: Stárnoucí anglická divadelní herečka jede na Oskary, protože byla nominována a řeší obavy i zklamání. Oporou je jí homosexuální manžel. Stárnoucí Caine je skvělý, stejně jako Smithová (která toho Oscara nakonec dostala v reálu), jsou tu jízlivosti i romantika. Ale spíše opět drama. Povídka 3 a 4 a její herci by si zasloužili víc, ale celkově mě to prostě nebavilo. ()

aLPaC

Několikrát jsem se nahlas zasmál. Především u povídky s Cosbym a Pryorem, kterou také hodnotím jako nejlepší. Jejich neustálé až groteskní pošťuchování mě neskutečně bavilo. Na druhé straně pomyslného pólu stojí tentokrát dvojice Fonda/Alda, na kterou jsem se přitom původně těšil nejvíce. Bohužel je spíše dramatická než komediální a trochu mi kazila zbytek. Navíc se to odehraje až příliš rychle. Po 35 minutě už vlastně povídka končí. Přeci jen bych si představoval, že střihači odvedou jinou práci. Na druhou stranu o to víc jsem si užil po zbytek filmu ostatních třech příběhů, které byly beztak lepší. ()

Joll

Takovej potenciál!!!!!! A taková nuda! Nebýt Cosbyho s Pryorem a Matthaua bylo by to odpad.Dvojice Cain a druhá s Aldou nebyly vůbec zábavné a ani zajímavé, přitom tvořili převážnou první polovinu filmu.Já miluji Komedie 70 a 80 let, ale tohle se nebylo vážně nic moc nemít to ty hvězdy řek bych průměr ale natočit takovouhle šeď s takovým ansamblem je ostuda, kterou nezachrání ani povedených 35 závěrečných minut.Berte moje hodnocení s mírnou rezervou bo ho záměrně srážím o jednu hvězdu níže za promarněnou šanci jinak to jsou v podstatě skoro 3 hvězdy. ()

josieaddms

Apartmá Maggie a Michaela byl strašně zábavný, smutný a dojemný. Pokoje doktorů a jejich manželek byl docela vtipný, ovšem třeba pokoj s Fondovou mi přišel vyloženě nudný, neoriginální, a hlavně úplně nevyužitý. Jinak celkově jako film je to taková milá podívaná, klasická pro konec sedmdesátých let, ještě to má nějaký šmrnc. A místy to tedy rozhodně nenudí. ()

kolodej1

dost slabé, 4 příběhy, velmi nesourodé, vůbec se k sobě nehodily, především taškařice mezi doktory, která byla velmi přehnaná, byla zjevně z jiného filmu. Jednotlivé mikropříběhy byly nedotažené, respektive nikam nesměřovaly. Spíš to vypadalo jako nějaké studentské cvičení, i když místy docela vtipné. Celkově spíše zklamání, 50% ()

Ganka

Příjemným překvapením pro mě byl ve filmu Michael Caine, u kterého by člověk ani nevěřil, že byl někdy mladý. Jinak to bylo v celku nudné a nezáživné, nechápala jsem tu dějovou linii s bandou černých opic na dovolené. ()