Motel Halali je ideální místo. Na samotě, hluboko v lesích, přesně to správné prostředí pro víkendový kurs doktora Reiniše, určený lidem hledajícím smysl života. Účastníci se dozví něco o tom, jak žít. A také něco o tom, jak přežít. Z hlubokých lesů, vonících jehličím, hnilobou a krví, se totiž vynoří zombie myslivci. A naši hrdinové proti nim stojí sami, bez možnosti záchrany zvenčí, protože se nacházejí na tom nejopuštěnějším, nejodlehlejším místě na Křivoklátsku. Celý film ZDE (oficiálny text distribútora)

Fixa

Tohle je přesně film podle mýho gusta. Další z řad filmů, který jsem si nechával ujít jen kvůli nízkému hodnocení. Je to opravdová zombiekomedie, která si dělá prdel ze všech žánrových klišé, i sama ze sebe. Pobavilo mně i amatérské hraní Izziho (kapela Doga), který určitě nebylo zamýšlený, ale do filmu se prostě hodilo. Tím se dostávám i k soundtracku, kterej mi byl taky velice sympatickej. Pohřební Rock'n'Roll od Doctora P.P., Vypsaná Fixa a další mi prostě do filmu sedly. Po Byl jsem mladistvým intelektuálem další dobrej počin... ()

Khotzilla

Film, který stačí vidět jednou, ale jinak úžasná ukázka vyžívání se v pokleslém žánru. Neskutečně jsem se bavil, Dáda je neodolatelná i ve svém štěku, spojení pornoherec-jehovista je nápad na samostatný příběh, Dolanský ukazuje, že i ve slabém scénáři dokáže vyčnívat. Pravděpodobně asi nejcyničtější český film vůbec. ()

Molerat

velmi zajímavý zombie film, který chvílemi hodně baví a pak opět nudí žvásty pana doktora. Jeden z rozporuplných filmů pro mě. Patrasová byla z toho nejlepšího. ()

ronin zabak odpad!

Dialogy nedávají smysl, zombie nedělají to co by měly, hrozné efekty, žádný příběh, ničemu jsem se nesmál. Ani komedie ani horor to není, spíš bych to zařadil mezi žánry - když nemáte co dělat na hajzlu. ()

quiz odpad!

Podtitulek komedie/ horor vyplnil do puntíku přesně to, co se od tohoto žánru dá na české filmové scéně očekávat. Žádný zdařilý plagiát podobných výtvorů ve světové kinematografii, nýbrž jenom jakýsi nepodařený slepenec mezi Bleskem, hoby nadšencem (udělej si sám) a totálně ožralým Tarantinem.....po česku "Pejsek s Kočičkou vařili dort". Rozumím tomu (ale nechápu), že u některých jedinců můžou vyvolávat salvy smíchu jemné "vtípky"...např. mrknutí oka slepého Duška a jeho kurz "filozofie" hodící se spíše pro nudící se ženy v domáctnosti (snadno a rychle)...."podrž to" pornoherce a jehovisty..."fuj" Dády Patrasové...dále diletantské deklamování herců (včetně Dolanského), HTML barvy (#ff0000) jako barvy krve apod. Jistě, všechno to byl ZÁMĚR a kdo to nepochopil - jeho chyba. I když nejsem úspěšným absolventem pomocného gymnázia, tak jsem přesto pochopil, ale zase jsem se nestačil - snad právě proto - divit. Tolik primitivního neumětelství na jedné hromadě...špatná kamera, špatný střih, přiblblá hudba (o režii ani nemluvím), naprosto dementní práce s herci atd. Když jsem potom ještě našel jméno jednoho z českých "králů internetu" na titulcích, tak bylo vymalováno a bylo mi jasné, která bije. Nebylo to ani BLBÉ - tu hranici to nedosáhlo, ale bylo to především NEvtipné, nudné....tedy SMUTNÉ. Nedokoukáno...tříděný ODPAD. ()

Rathe

To zas byla jednou ptákovina z české výroby, ale neříkám, že jsem se u toho nezasmál. Taky kdo by se neválel smíchy z té trapárny. No a ta Dáda Patrasová mě fakt dostala... jak na začátku, tak i na konci s tankem. ()

andy60

Chápu, že to tvůrci nemysleli úplně vážně. Ale i když přistoupím na jejich "nadsázku", pořád to pro mě zůstává nezábavná kravina. Vyjímka je několik vtipných hlášek (myslivce si radši nedám), ale jako celek to prostě nefunguje. ()

Anonim1

Choking Hazard se naprosto vymyká všem typickým českým komediím a právě v tom spočívá jeho kouzlo. Je to prostě bláznivá komedie plná suchého až skoro britského humoru, kde nechybí hromada naprostých absurdit a bizarností. Tenhle snímek prostě není pro každého. ()

PowPow

Po téměř 15 letech je možné říct, že Choking Hazard, ač měl námětem potenciál být u nás kultovním, zapadl a své místo si v české kinematografii (bohužel) nenašel. Já sám mám z něj stále velmi rozporuplné pocity. Nápady scénáře byly skvělé, ale nedotažené a často velice špatně provedené - viz hned první scéna. Scénář jako z Hollywoodu, ale špatná maska, Dáda to vůbec nezahrála, při drcení hlavy kamenem vůbec netekla krev - a i dobrý nápad vyzní špatně, a přesně totéž se dělo od začátku do konce. Složení a charakter postav byly dobře vymyšlené, ale jejich herci už tolik ne. Dušek a Dolanský sice excelovali (část bez Duška byla poloviční), ale všichni ostatní hráli jako v ochotnickém spolku, bylo hrozně vidět, jak se to snaží zahrát, ale ani trochu jim to nejde, čímž naprosto zabíjeli ne špatně napsané konverzace. Co se hudby týče, tu hodně lidí vyzdvihuje, ale mě přišla naprosto neadekvátní k tomu, co se v jednotlivých scénách děje. Hudba dokáže ve filmu vytvářet napětí, uvolnění, eskalaci, cokoli. Tady u mně vznikala spíš netečnost. Jinak chápu, že se to Američanům mohlo líbit, protože je to úplně něco jiného než zámořské standardy, z klasických klišé si to poměrně trefně utahuje. Takže na jednu stranu dobré nápady a záblesky geniality, na straně druhé kulhající podání. Rozhodně se ale nedá říct, že by nešlo v českých luzích a hájích o zajímavý film. ()

Savytan

Po osmi pivech, pár panáků vodky a tragikomického pohledu na život, musím dát téhle ptákovině maximum...už jen že rebel Rosenberg se zúčastnil.... Staví toto dílo někam, kde česká kinematografie nemá obdoby.... 5 hvězd je málo 😁 ()

MoBuList

Tak do první čtvrtky filmu jsem byla plná nadějí, že se to všechno obrátí v celkem příjemnou podívanou - BOHUŽEL. Pro někoho asi kultovka, pro mě nepříliš povedená parodie. Asi nejsem cílovka - Parodie a ještě k tomu hororový prostě vůbec nejsou pro mě. Normálně se vždycky ponořím do backroundu filmu ale tady vůbec nemám chuť. Dávám jednu hvězdičku za dohromady tři "skoro-zasmání" a fajn soundtrack - jinak by to skončilo v odpadu. ()

caroll.w

Pokud k tomu člověk bude přistupovat s velkou nadsázkou, s jakou to i bylo natočeno, je to super nízkorozpočtovej film 😂 hodně u mě pomáhá nostalgie, se kterou se na to vždycky ráda podívám. ()