Motel Halali je ideální místo. Na samotě, hluboko v lesích, přesně to správné prostředí pro víkendový kurs doktora Reiniše, určený lidem hledajícím smysl života. Účastníci se dozví něco o tom, jak žít. A také něco o tom, jak přežít. Z hlubokých lesů, vonících jehličím, hnilobou a krví, se totiž vynoří zombie myslivci. A naši hrdinové proti nim stojí sami, bez možnosti záchrany zvenčí, protože se nacházejí na tom nejopuštěnějším, nejodlehlejším místě na Křivoklátsku. Celý film ZDE (oficiálny text distribútora)

TomJ

Celkom sranda. Dobrý nápad, ale to je asi tak všetko. Výkony niektorých hercov vynikajúce (Dušek, Dolanský), zatiaľ čo ostatných by som dal ihneď zožrať tým zombíkom. Pre nadšencov žánru odporúčom DOG SOLDIERS. ()

Python

Mel jsem moznost zucastnit se priprav i samotneho nataceni.. "Neni to spatny" je ale mirne zklamani, vzhledem k tomu jak originalni a vtipny je puvodni scenar Stepana Koprivy.. ()

Uhura

Snad mi ještě nikdy nebylo tak líto nějakého fílmu jako tohohle. Scénář byl vynikající; spoustu nápadů bylo originálních a neuvěřitelně vtipných nejen v českém měřítku. Co ale celý dojem až k pláči kazilo, byly herecké výkony, a, opět, nepřitažlivá česká kamera a zvuk. Přesto oceňuji, že se u nás konečně někdo pustil do něčeho, co tu ještě nebylo, neboli.. malý krok pro lidstvo, ale velký skok pro Česko. ()

_aandyy_ odpad!

Nechápu, jak tady může mít tato hrůza 51%. Z poučovacího Duška jsem měla závratě a z těch nepovedených triků a nechutností se mi zvedal žaludek... Co na to říct, třeba je to jen můj subjektivní pocit a opravdu tento snímek patří k průměrným skvostům české kinematografie.. :/ ()

freyinec

Šílenost, ale v tom špatném slova smyslu. Jasně, už samotné spojení Zombie myslivci mi přijde více než vtipný, ale když už tvůrci zvolili takovýhle přístup k filmu, tak to měli udělat pořádně! Né vyplnňovat film slaboduchou filisofickou vatou, stupidními dialogy a hudbou (sice ucházející, ale šmarjá tu si můžu pustit v přehrávači). Možná větší množství absorudit a kravin by z toho udělalo něco na způsob RRRrrr!, ale takhle je to jen paskvil. ()

vetsinezobri

Šílenost. Tomuhle se snad ani nedá říkat film. Je to spíš takovej pokus, kterej ale u nás nemá obdoby, a tak si nezaslouží být úplně zatracovanej. Připravte se ale, že výborný momenty jsou zákonitě střídány nudnými pasážemi. ()

altaica

PRO MUŽE:Seš myslivec? Nejseš, tak nemůžeš bejt zombie. Totálně blbá a naprosto šílená hororová a k tomu česká komedie. Natočené je to diletantsky, nejspíš ale záměrně, dialogy brilantně praštěné a situace náležitě ulítlé. Možná nechtěná, možná chtěná, ale parodie jako hrom a já se mohl občas umlátit smíchy. Nejprovařenější disco fláky a zombie trsající v rytmu 220 V. Prostě bomba. K tomu hudba a její texty z říše snů. A abych nezapomněl naháškováno je slušně. Zkrátka této skvostné píčovině je potřeba zvednout rejtink. 5* Vřele doporučuji fšem se syslem pro tumor.         PRO ŽENY A *CITLIVÉ* MUŽE: Hele, pojď si zapíchat porno-jehovisto. Já za chvíli pravděpodobně asi umřu a poprrvý v životě mám možnost zapíchat si s profesionálem, takže je jasný, že to bude nátěr. To je logická úvaha. A víte, madame, co té nebohé dívce ten dacan odpověděl? Nezlob se, ale já teď nemám na práci ani pomyšlení. A s druhým vedla po šuku takovýto hrozný dialog: ona: Víš co? Tak mi vyliž. on: Jednou stačilo. ona:Dyť jsi říkal, že ti to nevadí. on: Chuť se přeceňuje. Dneska chudák holka, dyž je krapet sexuelně potřebná, tak nemá nikde zasrání. Vlastně zastání. Vite, pani:!!          HLÁŠKA:Francis Bacon řekl, že není možné dokončit závod, pokud není správně vytýčen jeho cíl. Jenže co je cílem lidského života?// Já jsem Bibli čet, to je ještě nudnější než Mein Kampf.// Kristus říká: To já jsem přemohl svět. Nezdá se vám, že Ježíš je největší chvastoun v dějinách náboženství?// Budu zežrán zombie-myslivci, tak nemá umírat filozof.// Co jí to dělá? Myslím, že ji vyvrhuje. (manžel o manželce) ()

Oudee33

Tak tahle punková zombivecká komedie je tak blbá až je dobrá... Na rozdíl od zahraničních vyvražďovaček čerpajícího ze stejného žánru má tahle blbina alespoň nadhled a svým suchým humorem i docela baví. 67% ()

Pedronaut

Někdo na Silvestra pouští rachejtle, jiný popouští uzdu s pomocí alkoholu nebo si rovnou pouští gram do žíly. Já pouštím Choking Hazard. S přestávkami už vlastně od chvíle, co jsem to jako malý pedronautík naladil někdy po půlnoci, na Nový rok (řekněme) 2005. Jasně, je to pitomé, ale zároveň to rychle uteče a mě pak vždycky hrozně mrzí, že nikdy nenatočili dvojku. ()

Sir Ludvig

Tento film je bohužiaľ bez deja a hlavne bez réžie....jedna z najväčších "domácich" škôd za posledné roky, určite každý čakal aspoň trochu viac.................. ()

Gekon odpad!

Absolutní odpad. Vůbec nechápu co tímhle filmem tvůrci sledovali. Jako horor to bylo k smíchu a jako komedie k pláči. ()

pepino

Jako první mě napadá srovnání s Evil Dead či Braindead. Posléze to ale zavrhuji protože jak Choking Hazard tak Evil Dead ( či Braindead) jsou natolik originálními záležitostmi že srovnávat je prostě nejde. Marek Dobeš stvořil zkrátka "jeden velký úlet". Pravdou ale je že velice kultovní úlet o kterém se už napsalo tisíce vět a prodebatovalo taky nemálo. Při vší snaze recenzentů se nedá vyjádřit slovy to co se na vás vyvalí po zapnutí tohoto filmu. Kdo neviděl neuvěří, kdo viděl buď miluje nebo už nechce vidět znovu. Ještě je tu ale třetí skupina ke které se řadím i já. Viděl jsem jednou, pravděpodobně mi to už na celý život stačí ale na druhou stranu na tento film nikdy nezapomenu a bude pro mě vždycky ten nesmírně originální a ulítlý Choking Hazard, který se sice neřadí mezi velikány jako zmiňovaný Evil Dead ale v naších končinách je to ojedinělý počin na poli zombie hororu / komedie. ()

nula87

Začátek není špatný. Kurz o smyslu života (Monty Pythoni by měli radost :) ) a i rozhovory v hotelovém pokoji, kam se hrdinové schovali po prvním nájezdu zombivců jsou ještě vcelku vtipné, ale pak už se to jen opakuje, a sem tam povedená hláška to nemůže zachránit. ()

Bigfuckman

Tuto jak se píše komedie-horor bych spíše reálněji nazval tragi-komedie. Větší stupiditu hraničící s debilitou z tvorby české kinematografie jsem snad doposud neviděl. Ano bylo tady pár pokusů o humor, ale těch úspěšných bylo asi jako komunistů na Novém Zélandě :) Dávám jednu hvězdičku jen a jen kvůli Jardu Duškovi který tento film vyzvedl z močky do bahen. jen díky němu se člověk v tomto tragickém pokusu o film zasměje. Bohužel ani Janu Dolanskému se nelze divit, že se zde blejsknul. Inu rozjížděl hereckou dráhu a tak bral asi vše co se natáčelo. Po jeho debaklu v perníkové věži je tohle ješte větší srágorovina než výše jmenované. No a člověk, kterého jsem měl za velkého inteligenta si zde střihnul kdoví možná z ironické nadsázky, možná z touhy si zahrát nejen ve zpravodajství, ale i ve filmu. Ano ano mám na mysli Ondřeje-Neviditelneho- Neffa. ()