Motel Halali je ideální místo. Na samotě, hluboko v lesích, přesně to správné prostředí pro víkendový kurs doktora Reiniše, určený lidem hledajícím smysl života. Účastníci se dozví něco o tom, jak žít. A také něco o tom, jak přežít. Z hlubokých lesů, vonících jehličím, hnilobou a krví, se totiž vynoří zombie myslivci. A naši hrdinové proti nim stojí sami, bez možnosti záchrany zvenčí, protože se nacházejí na tom nejopuštěnějším, nejodlehlejším místě na Křivoklátsku. Celý film ZDE (oficiálny text distribútora)

Romadoor

"Jak říká Fellini - film je podvod!", ale tenhle film na Vás nic nehraje. Škoda, že tam nebylo víc krvavých gagů na úkor třeba zbytečně zdlouhavého tancování v elektrizující atmosféře (na mne) anebo, že to nemělo třeba jen 60 minut. Nadchnul mě především pornojehovista ("Jo jasně video - já to tam mrdnu"; "Poď si naposled zapíchat" - "Na práci teď nemam ani pomyšlení!"), filozof a epizodky typu houbaře ("SSStejně pudeš do sssmaženicéééé..."). Pro mě lepší než třeba Od soumraku do úsvitu (včetně výborné hudby), ale ve výsledku vlastně docela blbost. ()

Filipes

I přesto, že to je přiznemejme si gigantická ze slušného slohu hloupost avšak necenzurově kokotina (Pardon) tak to chvílemi byla docela sranda. V jedné scéně jsem se opravdu nahlas smál, ale to je tak všechno. Dolanský byl fajn, ale Dušek byl opravdu famózní.......hold český Resident Evil se nekoná. (ano vím, že je to komedie) ()

Weissik

První český zombie horor mě potěšil a pobavil. Postupné vyvražďování sice nemá takový spád jako ve filmech amerických, zde je to však vyváženo alespoň několika o poznání lepšími herci :D Zejména pan Dušek je jako slepý filosof vynikající. A za Dádu Patrasovou hvězda navíc. ()

Zed70

Při druhém shlédnutí jsem si film konečně užil. Když jsem ho viděl prvně, půl hodiny jsem civěl a nechápal. Kdybych byl Kocour, tak bych určitě řekl jedno kočičí přísloví co se v tu chvíli přesně hodilo: "Co to sakra meleš ty vořechu?!" Někdo možná řekne že plnění kýblu mozkem je nechutný. Ale já se skvěle bavil. A když tam zombivcům udělali diskotéku, nebo když bojovali jak v Matrixu... Klidně bych si to pustil ještě jednou. Dáda Patrasová na tanku za to stojí. ()

LuckyK odpad!

"přece tady nebudeme křičet a pobíhat jako v béčkovým hororu", nebo déčkovým? I když parodie, zasmál jsem se velmi málo. Pár hlášek dobrých. Jinak totálně amatérské. ()

E-Fox

První hvězdička za to, že jsem se asi jednou zasmála, druhá hvězdička...počkat... za scénář? Pochybuju, že vůbec existoval. Nebo režie či herecké výkony? Zdálo se mi, že zkouřená parta prostě blbne a ten nejzkouřenější se je u toho rozhodl natočit. Originální námět se zombie myslivci? Nene, druhou hvězdu přidám, pokud tvůrci zlikvidují všechny existující kopie tohoto počinu. Za moudré rozhodnutí. ()

Martanecek007

Film Choking Hazard půlku diváků rozesměje až na roztrhání a půlku naopak silně znechutí. Budu to hodnotit tedy z mé strany a to ze strany kladně hodnotícího publika. Pro mě je shlédnutí Choking Hazardu pokaždé zážitek. Spousta hlášek provází můj život stejně jako hlášky ze Slunce, seno... Efekty krve apod. nebudu hodnotit, protože je během filmu prostě ignoruju a zajímám se hlavně o vtipné dialogy. Choking Hazard je prostě správňácká blbost, na kterou se vždycky ráda podívám. ()

Kennedy_R

Český úlet, který mě mile překvapil. Koho by napadlo natočit blbinu se zombie myslivci, přestože jde o povedenou parodii. Dušek opět nezklamal i s jeho filozofickými bláboly (podoba jména Dr. Reiniše s indickým guru Osho Rajneeshem /čteno Reinišem/ je čistě náhodná ???) Parodie mám rád a nehledím na logiku děje či přehnané záběry. Bavil jsem se skvěle a uvolněně po celou dobu. Jen si musím od teďka dávat pozor na myslivce v hospodách (a že jich je). ()

Lucbric odpad!

To je ale blbost!!! Ze začátku padají docela dobrý hlášky, ale na konci už znuděně koukáte na čas, kdy skončí tohle utrpení. Filozofický kecy, který zazní ve filmu snad každých 5 minut, se už vážně nedají poslouchat.. Dostala mě taky diskotéka zombie myslivců, pornojehovista a Dáda Patrasová přijíždějící v tanku. Větší slátaninu jsem neviděla. Je to ztráta času. ()

djbarrel

Strašná blbost. Ale opravdu. Jednu hvězdu dávám jen za odvahu něco takového natočit tady. Jinak je to čistá katastrofa bez atmosféry. 20 % ()

PTomA

Hroznej bordel to je, nefunguje prakticky vůbec nic, Dušek je docela cool a porno jehovista ze začátku baví, pak docela sere jeho využívání při každém vtipu. Akční scény velkej WTF. ()

Alden_Larson

Komediální zombie hororovka je pro čechy unikát a i když tenhle film není zrovna skvělý, tak jsem si ho náramně užil. Každý jeho aspekt je chaotický. Děj vůbec nedává smysl, ale pobavil, takže se vůbec nezlobím. Prezentace je taky chaotická, ale hodí se. Herecké výkony byly dobré, Dušek jako vždy zazářil. Je jasné, že aby jste si tento film užili, tak ho nesmíte brát vůbec vážně, film je šílený a ví to o sobě a přesně to se mi na něm líbí nejvíc. 6/10 ()

Sekel

Amaterska, lacina a pubertacka zombie komedie, ktera neurazi, ale potesi a v niz je dost opravdu vtipnych hlasek a nekolik trapnych scenek a nejlepe obsazena Dada od dob Navstevniku. Jan Dolansky nikdy nebyl vic cool a Jaroslav Dusek zvlada i mrtveho, slepeho vegana. ()

kim lowe

Nehorázná ptákovina. Bicméně až na příliš civilní vulgární jazyk, který má rádoby působit "cool", je to docela sranda. A minimálně slibný pokus o nový žánr v české kinematografii! ()

em.redrum

Velmi nepovedený pokus o zombie komedii, kterou nezachránil ani Dušek. Nevím, co tomuto patvoru vytknout dříve..Na béčko je to moc umělý a nastavovaný. V celém filmu jsem se zasmál asi 3x (příjezd pornoherce, střízlivá Dáda a tanec zombíků). Po celou dobu jsem se modlil, aby film už "nějak" skončil. To se opravdu nepovedlo. Z filmu je sice cítit obrovské nadšení, ale co je to platné, když je to samá křeč a nejapné pseudodialogy (opravdu existoval scénář, nebo se jednalo o improvizaci..?) neúměrně brzdí děj. Škoda, snad jindy a hlavně jinak! ()

aannemer

Ne ne, tento žánr českým tvůrců nesedl. Snad jen ta Patrasová na úvod, to bylo miloučké, ale zbytek... nuda. Když zombíky, tak jedině BrainDead! ()