U2 Go Home: Live from Slane Castle

Írsko, 2002, 50 min

Živý koncert irské kapely U2 v Slane Castle. Zde jsou písně:

1. "Elevation"
2. "Beautiful Day"
3. "Until the End of the World"
4. "New Year's Day"
5. "Out of Control"
6. "Sunday Bloody Sunday"
7. "Wake Up Dead Man"
8. "Stuck in a Moment You Can't Get Out of"
9. "Kite"
10. "Angel of Harlem"
11. "Desire"
12. "Staring at the Sun"
13. "All I Want is You"
14. "Where the Streets Have No Name"
15. "Pride (In the Name of Love)"
16. "Bullet the Blue Sky"
17. "With or Without You"
18. "One"
19. "Walk On" (Lenarek)

rotator

Čo k tomu dodať. Charizmatický mesiáš vloží dušu do textu piesne, ktorý hudbou vynesú ostatní členovia kapely. V skladbách je cítiť jazvy doby, čo obsahujú niektoré ich skoršie tituly. K tomu atmosféra... no super ! ()

Grepak

tak takhle si predstavuju koncert!! 80tisic domacich fanousku (i kdyz to asi nebyli jen Iri), obrovska plocha, skvely setlist a ta ATMOSFERA!!!! to je sila, jak jde videt jak si to uzivaji, priklad bono s edgem ve staring at the sun (kdyz mu spadne mikrofon + zpravovani cepky) nebo prechod pisne All I Want is You do Where the Streets No Name, je toho hodne! ()

intheend

U2 je jedna z nejlepších rockovejch skupin historie. Vynikající písničky, atmosféra, vizuální stránka, show, zvuk. Prostě dokonalej koncert. Asi nejlepší je písnička Sunday Bloody Sunday a pak ke konci. 100% ()

Ashal

Toto DVD bylo prvním, kde jsem viděl U2 na živém koncertu a navždy ve mě zanechalo stopu, proto plné hodnocení. Navíc je to koncert. který vám dokonale zprostředkuje emoce a pocity, které jsou tak typické pro živáky této kapely. ()

Robbie

Jediná chyba tohto koncertu je že som tam nebol! Výborný playlist, navyše excelentne zahratý a zaspievaný a dokonalá show, ktorej je U2 vždy zárukou, navyše výborne zaznamenaná - toto všetko nám dá zažiť atmosféru renesancie a opätovného obrovského boomu tejto kultovej kapely s albumom All That You Can´t Leave Behind, ktorým sa im znovu podarilo dobyť svet po nie veľkom úspechu POPu. ()