Arnold & Sly: Rivals, Friends, Icons

všetky plagáty

Exkluzivní dvojrozhovor s Arnoldem Schwarzeneggerem a Sylvesterem Stallonem, kteří diskutují i o tom, jak jejich kdysi zuřivá rivalita vedla k tomu, že se dvě hollywoodské ikony navždy stali přáteli a bratry ve zbrani. (sator)

Arach.No

Pohodové povídání, které nejde nijak do hloubky a je bohužel velmi bulvárně rámované (produkce TMZ). Ale Arnie a Sly se dobře poslouchají, oba jsou uvolnění a dobře naladění. Fanoušky to potěší, nikdo jiný se na tohle dívat nebude. ()

DJ Lonely

Jaké jiné hodnocení vyjma toho ultimátního můžu dát pořadu, kde se baví dva bohové, kteří společně formovali moje dětství, mládí a moji lásku k filmu? ()

sator

Exkluzivní dvojrozhovor s Arnoldem Schwarzeneggerem a Sylvesterem Stallonem, kteří diskutují i o tom, jak jejich kdysi zuřivá rivalita vedla k tomu, že se dvě hollywoodské ikony navždy stali přáteli a bratry ve zbrani. Někde je to označeno jako epizoda 1, takže pokračovaní? ()

mark9th

Absolutely enjoyable conversation/discussion between two biggest action movie stars of all time. Rivals and friends all along the way. ()