Melinda Sordino je mladá dívka chodící do deváté třídy. Nyní začal nový školní rok. Je samozřejmé, že nikdo se na školu netěší, ale ona obzvláště. Všichni její přátelé se k ní totiž po té osudné noci otočili zády a dívají se na ni skrze prsty. Dokonce i její nejlepší kamarádky, s nimiž se přátelila už mnoho let. Melinda je otřesená zážitkem a snaží se na to zapomenout a žít dál, jenže nic nejde tak lehce. Vzpomíná na ten osudový den, ve kterém se to všechno stalo, a vzpomínky vyplouvají na povrch. Ve škole se s ní nikdo nebaví, Melinda se zhorší v učení. Nejstrašnější na tom však je to, že její rodiče nic netuší a myslí si, že je vše v naprostém pořádku. Chudák dívka marně hledá někde oporu. (Ssimca)

sedlo03

Od začátku jsem se nedostal do to správného tempa. Částečně za to můžou ne příliš vydařené titulky a také, že mě děj jednoduše nevtáhl. Možná, že kdyby to nebylo z Americké produkce, vnímal bych to jinak. A to i přesto, že Showtime považuji za to nejlepší a nejoriginálnější, co nám Zámoří nabízí. Úchvatná Stewart, ale to je tak vše. 70% ()

hobbitko

Jedna hvezda za atmosferu a dalsi za vykon Kristen Steward. Nicmene cele to bylo nepresvedcive, nepresvedcive, nepresvedcive. !!!!!!SPOILER!!!!! Chtela bych videt ten svet, kde by se holka, silene zamilovana do sveho kluka z minuty na minutu proti nemu obratila na zaklade neoveritelne a nedokazatelne vypovedi sve byvale kamaradky, kterou cely rok vytrvale ostrakizovala spolu se zbytkem skoly. A chtela bych videt tu skolu, kde by se jedinec, vyhnanej na samotny okraj, ze dne na den stal hrdinou, kteremu vsichni naprosto bezvyhradne veri. A ta scena na konci, kde se i ten sadisticky ucitel najednou obratil o 180 stupnu a najednou zacal nenavidenou studentku oslovovat krestnim jmenem a divat se na ni s lidskym zajmem? Mily tvurce scenare, neuverila jsem ti jedine slovo, snad jenom to, ze na divokych party v Americe muzou mladounke holky prijit k traumatu, ktere jim dokaze znicit zivot. ()

ViktorEl

Nie je čo komentovať, film dobrý, ale herecký výkon Kristen Stewart tak na to nemám slov, urobila z tohoto filmu výbornú drámu a k tomu napínavú až do konca. Tento film treba vidieť. 80% ()

fixaman

Je příjemné vidět, že Kristen zvládá i víc než jen běhat s upíry po lese (nic proti Stmívání).. Tahle role jí prostě sedla a já nemohl od filmu odtrhnout oči.. Výborně natočený film.. ()

misakurt

Po scénaristické stránce u tohoto kousku rozhodně nečekejte nic převratného. To ovšem neznamená, že si tento film nezapamatujete.. vyjímečným jej dělají herecké výkony a neopakovatelné genius loci, které v americkém filmu jenom tak nenajdete. Kristen Stewart převedla bravurní výkon a již podruhé mě přesvědčila, že jinde než před kamerou by jí bylo škoda.. ()

Angelitos

Herecký výkon téhle mladé slečny se nedá přehlédnout. Totálně vtáhla do děje, pět hvězd! :)) Samozdřejmě nejen díky ní, film je pěkně provedený :) ()

Radek.SCH

Celkem sympatický filmík o holčině s tajemstvím, které ale vytušíte už po čtvrt hodině. Mnohem víc na mě zapůsobili tématicky podobní Slon, nebo Bang, bang, seš mrtvej! ()

NGP

Myslím, že postava Melindy byla pro Kristen hodně výstižná. Podle mě se jí nejvíc hodí, a už nikdy nedostane podobně trefnou roli v žádném filmu. Zkrátka Kristen Stewart i přes svoje stereotypní, typické pro ní herectví v tomto filmu se hodí k postavě natolik, až se člověk diví, jak je to senzačně zahrané. Zbožňuji scénu hodiny profesora sociologie, a jeho teorii o "diskuzi". Tato scéna pěkně nastavuje zrcadlo všem podobným lidem. Škoda, že si to většina z nich neuvědomuje. ()

Lyžař

Bohužel jsem už asi po patnácti minutách tušil, kam se bude děj ubírat. I tak mě film chytil jako málokterý. Scény byly natočeny vkusně a citlivě, bez nějakých velkých skoků atd. Nedovedu si představit situaci, v které Melinda byla, ale..dokonale jsem její jednání chápal!! Celkem 90% ()

fisikk

Tenhle film se zabývá dost nepříjemným tématem, je o jedné z nejhorších věcí, co se může dívce/ženě stát. Nevím, jak bych se chovala já kdybych to zažila a ani to nechci zjistit. Ale něco se mi na tom nesedělo. Ta holka ze sebe udělala ducha, ale přitom by měla být plná citů a rozporů, ne mít kamennou tvář. Čekala jsem, že se na konci více otevře, změní svůj pohled na život. Zklamalo mě, že se více nerozvíjel vztah s jejím partnerem v laborkách a už vůbec jsem nepochopila, co měl za roli ten drsný učitel! Čekala jsem na nějakou pointu, bohužel jsem se jí však nedočkala. ()

hororwatch

Následující řádky budou nejspíš obsahovat dost pomatený sled myšlenek, protože právě tak tento film cítím. Nejprve musim zdát filmu hold. Už hodně dlouho jsem neviděl film( a tím myslím i ty, jenž jsem hodnotil 5 hvězdami), který by mě doslova přibil k židli, aniž bych jedinkrát dal pauzu, šel si udělat pití prostě cokoliv. Za druhé jsem rád, že se našel konečně někdo, kdo se odhodlal podobné téma zpracovat trochu inteligentněji bez přehnaného amerického hnoje, díky kterému jsem už nad podobnými filmy dávno zlomil hůl. Jsem rád, že se Rachel nakonec zachovala tak jak se zachovala. Jsem rád za týpka, co k tomu udělal hudbu. Jsem rád, že Kristen zavedla učitele umění do svého kumbálo\ateliéru a já jsem se ( beze srandy) rozbrečel s ním, takže dojemná brečící scéna vyšla na jedničku a to hlavně díky postupnému a hlavně kvalitnímu stupňování. Co se týče Kristen, tak toto byl teprve druhý film s ní, co jsem viděl, takže nijak objektivně nedokážu posoudit, zda-li umí hrát jen tyhle depresivní zadumané obličeje( na výbornou) nebo jestli umí hrát s velkým H. Každopádně kromě ní se musí pochválit i zbytek posádky, obzvláště mě nadmíru sympatický učitel výtvarky. Americký dilinky byly vybrány do svých pozic taky na jedničku a svoje místa si svými výkony i obhájily. Už mě nic nenapadá jak jsem z toho ještě zblbnutej. Nekompromisních 5. Na Stewartku si házim záložku. ()

savage3303

Moc krásny film. V hlavnej úlohe mladá a ešte neskúsená Kirsten Stewart. Veľmi sa mi páči a teraz to dokázala perfektným hereckým výkonom. Celý čas ma film držal v napätí. Emocionálny film a tak trošku aj na psychiku. Takmer 90min mi ubehlo veľmi rýchlo. Skvelé predstavenie. 5*. ()

Modus

Nemohl jsem vydržet, to neuvěřitelné nutkání shlédnout tento film a prostě jsem si ho pustil…Abych pravdu řekl, čekal jsem hlubší příběh, ne že by nebyl špatný, jen mi přišel dost ohraný…Ve filmech kdy pravda vychází najevo během celého snímku pomocí vzpomínek hlavní postavy, je, a nezlobte se na mě ve většině filmů které se zabývají touto tematikou…A navíc hned při první vzpomínce mi došlo co tak zásadního se odehrálo že to naší milé Kristen změnilo život…Ale na druhou stranu, film působí zároveň depresívně, přesto v některých chvílích, hlavně na začátku, dokázali tvůrci vkusně vložit vtipné narážky takového kalibru, že jsem musel sledování několikrát přerušit, abych se uklidnil…Nicméně hlavní devizou snímku je samozřejmě rovina dramatická, která sice nevyniká přílišnou originalitou, ale zato nevídanou kvalitou zpracování…Je až k nevíře, jak se mě snímek osobně dotkl, něco podobného jsem zažil ve snímku Klass…Sympatizoval jsem s hrdiny a nenáviděl všechny kdo ubližují mým oblíbencům…To bolestné vědomí nepochopení a odsouzení, ten distanc a marná snaha opět zapadnout, dokonce i tím nejzoufalejším způsobem a to dobrovolným odcizením se, jakožto voláním o pomoc…Nejen že takhle je podána samotná situace od níž se příběh odvíjí, ale hlavně je to patrné z každého výrazu Kristen, o to je vše opravdovější, skutečně jí věřím a křičím za ni...Nakonec se z toho vyklubalo příjemné pokoukání s požitkem na který jen tak nezapomenu!!! ()

cerbygerby

Když vezmem tenhle film jako by se to stalo ve skutečnosti, určitě je to silné téma, ale pokud se to natočí už je to o něco horší.. film se neskutečně táhl, i když Kirsten Stewart to zahrála bravůrně, moc mě to v celku nebavilo, a těch posledních 15 min kde to konečně vše vyplavalo na povrch a něco se dělo to nezachrání.. Pro mě průměrný film, takže za 3* ()