Reklamní odborník Marcus Graham je svobodný mládenec. Graham není nikdy bez ženy po svém boku. Na scénu přichází Jacqueline, jeho nová šéfová, a Marcus se rázem ocitá na místě, kde poprvé v životě sklízí ovoce vlastního chování! (Viacom)

MickeyStuma

Eddie Murphy se tentokrát vymanil od ztřeštěných komedií a akčních filmů a zkusil taky trochu vážnější notu. Příběh o záletníkovi se silným egem, jemuž dá život pořádnou lekci nabízí kromě lehké zábavy také romantickou atmosféru. Eddie dokázal, že i takovéto role mu nejsou cizí. Zajímavostí na filmu je hojná účast dnes již filmových hvězd z řad afroameričanů. Každý má své pevné místo a vzájemně se nijak neruší. Tvůrci nechali děj volně plynout, čímž vytvořili zcela nenáročné dílo. ()

GMVajgl

Je možné, že je v tomhle filmu trochu pravdy co se týče psychologie vztahů a obecně dynamiky randění? Věci jsou tu často řečeny narovinu a na plnou hubu, no PC-culture shit. Prostě svěží vítr z minulosti. Nicméně i sem museli naroubovat skoro disneyovskej happyend. ()

hlína

Nejvíc mě pobavil český dabing, když věta: "...za chvíli začínají hrát Kniks" (New York Kniks) byla přeložena: "za chvíli začínají hrát knikové....." což je na komedii málo. Zbylé "fťýpky" vyloudili u mě maximálně úsměv, nikoli smích. Spousta narážek byla vyloženě trapných... ()

danny_21

Černošská modla 90. let, ukecaný Eddie Murphy v roli požitkáře a proutníka Marcuse v celočernošském filmu ( já tam teda snad neviděl bělocha ). Ale jo, viděl bych to na solidní průměr - klasický příběh úspěšného playboye, co jednou zakopne o obyčejnou holku a propadne jejímu kouzlu, sem tam okořeněný ( věsměs rasisitckýma ) hláškama Murphyho, Rocka, Lawrence a s mladičkou a krásnou Halle Berry. Strangin nový parfém Smrduté pižmo se mi moc líbil, stejně jako její výklad o tom, jak má vonět sex, když strčila staříkovi pod nos svoje spoďáry - 60 % ()

MarsVl

Nechápu tak malé hodnocení (46%), zde šlo o velmi kvalitní zábavu. Zaujatost, a celková představa o Murphym je někdy až k breku, jak moc si lidé představují, že je špatný. 4* už z principu. ()

Ferenzo

Marně se snažím přijít na to, o čem tento film je. Přijde mi absolutně blbý, nezábavný, neromantický, prostě nic. Dokonce i herecky je to něco velice podprůměrného. Jediné, co mě na filmu mile překvapilo, byla rolička mladičkého Chrise Rocka, která zachránila Boomerang před odpadem. 30%. ()

subic

Tenhle film mám prostě rád, protože jsem ho viděl v kině, když mi bylo asi tak 15 a Eddie je tu úplně skvělý a s ním ještě mladinká Halle Berry. Bílých je tu jen hrstka a to ještě tak v rolích nějakých recepčních apod. K film tenkrát vyšel i zajímavý soundtrack. ()

Camatius odpad!

Film som zial videl - zial do konca som nepochopil jeho zmysel. Preco bol natoceny? Preco v nom niekto bol ochotny hrat? Preco ho niekto oznacil ako komediu? Po hlbsom zamysleni a zaloveni v spomienkach vlastne zistujem ze nan takmer ziadne spomienky neostali a tak je to asi lepsie. Snad ho len Nova nebude vysielat tak casto ako doteraz... ()

Miss.Evis

Divný .Prostě divný.Tolik černochů v jednom filmu jsem snad ještě neviděla. Bělochy jsem napočítala tři, a to ještě z jednoho byla vidět jen záda a dlouhej cop.Zas na druhou stranu musím vyzvednout, to co se mnou Bumerang udělal. Na konci filmu sem byla vykulená jako blázen.Skoro celej fim se Marcus motá kolem kočky s vlasama až po zadek a nakonci bum prásk najednou miluje krátkovlasou Halle Berry.Tečka. Happyend. ...Tak nevím, jestli jsem náhodou nějaký scény nezaspala, ale určitě mi tam tak jako tak nějaký chyběly:D ()

Toumyk

Divná, nudná, klišoidní, kýčovitá...."černá" komedie. Opravdu universum složené jen s černochů..kromě jednoho rasisty...nejsem rasista, ale prostě tohle je moc. Příběh je nudný a fádní...typické klišé, podané dosti nepříjemnou formou. Jediné plus získává nápad nazvat voňavku prasečí prd, nebo ocelová vagína...ale jinak? Hrůza. ()

walkingdead

Eddie Murphy byl výborný komik, ale jeho filmová kariéra začala jít velice brzy tak trochu do prdele, vlastně už někdy kolem roku 1990. Bumerang je vulgární asi rádobykomedie o 'mačovi', který narazí na ženskou obdobu sama sebe a nedokáže to vydýchat. Obsazení hodně dobré, ale na víc jak jedno zkouknutí (ok, možná po 10 letech na druhé) to není. 50 % s hodně přimhouřenýma očima. ()

AndrewNewman

Iná komédia s inými scénkami, na ktoré nie sme v podaní Eddieho Murphyho zvyknutý. Na druhej strane, pre pár skutočne vydarených scén, som si túto komédie zapamätal. ()