Zloděj mého srdce

• Turecko Ask Sanati (viac)
všetky plagáty

Policistka z Interpolu se dozví, že zloděj uměleckých předmětů, kterému jde po krku, je její bývalý milenec. Jak ho ale chytit přímo při činu? (Netflix)

BOURQUE

Ďalšia spolupráca tureckého filmového priemyslu s Netflixom – z pohľadu tých predchádzajúcich sa dá predpokladať výsledok. Film „The Art of Love“, mimo iné, je tak trochu chudobnou romantickou verziou „Mission Impossible“, kde dominujú turecké prvky (dlhšie scény, husle). Nečakané zvraty a „technické vychytávky“ nechýbajú (kvalitu nemusíme rozoberať). Záver by mohol byť ukončený aj väčšou fantáziou. P.S.: Scény z Prahy potešili.  Osobné hodnotenie: 66% (***) ()

Trixinka

Podle obsahu to mohlo být hodně dobré. Nebylo. Velká, obrovská nuda, u které jsem pořád zívala a dívala se kolik zbývá do konce. Nesympatičtí hlavní hrdinové, předvídatelný děj a ani prostředí dvakrát nenadchlo (Praha zaměněná za Karlovy Vary nešla přehlédnout :) ). Birkan Sokullu není George Clooney, Esra Bilgiç Töre není Julia Roberts, takže jediným sympatickým, zajímavým člověkem s nějakým nábojem byl kolega hlavní hrdinky. Dějově, jak už jsem psala, velká nuda, z nastíněného tématu (ala Dannyho parťáci) se dalo opět vytěžit mnohem více, děj navíc hodně rušili neustálé změny destinací, přelety a skoky v ději. Nikdy více si tento turecký pokus o romantický zlodějský film nepustím. Jednu jedinou malilinkou hvězdičku dávám na české reálie. ()

rt12

Běs - děs. Absolutně nechápu co mne přimělo pustit si tento ,, skvost”, ale nervy jsem měla na pouhých 17 minut, ztráta času. ()

Johnny.ARN

Lacná turecká verzia všetkých možných čorkárskych filmov, aké poznáme. Aj so všetkými zvratmi a prekvapkami. Ona celkom pekná, Astoník super, dokonca aj real Praha. 1 z 5 ()

Aljak

Hodnotenia sú síce podpriemerné, zápletka je v podstate už otrepané klišé, ale finálny výsledok nebol vôbec na zahodenie. Ja ako milovník umenia som sa potešil téme maliarstva a galérií, a taktiež scenériám miest, kde sa film natáčal. Hlavná postava Alin však bola brutálne naivná, takže vývoj deja v jej neprospech ma vôbec neprekvapil. Aj keď tu bolo výrazné úsilie o viacero "waw efektov", to tu akosi nezafungovalo. Koniec filmu bol naozaj prihlúply a naivný... Ale inak, celková pointa bola pekná - za to hviezda navyše, takže napokon dokopy je to za 3* ()

• Ve filmu je zmínka o Praze a film se také v Praze natáčel. (Tomas.C.1509)