Dobrodružný kriminální film o hospodyňce, která se po údajné smrti manžela pouští do smrtelně nebezpečné hry.  Manžel Bessie Farové zahyne při leteckém neštěstí v Mexiku. Po jeho smrti Bessie zjistí, že malá letecká společnost, kterou její manžel vlastnil, je před krachem, protože manžel čerpal obrovské sumy z účtů svých klientů. Vydá se do Mexika, aby zjistila co nejvíce informací o podezřelých obchodních transakcích svého manžela. (oficiálny text distribútora)

monolog

nějak nechápu, jak si ti herci vybírají role. tohle podle mě muselo vypadat jako blábol už na papíře. a na celuloidu to už tak jen nevypadá. zápletka o ničem, děj mdlý a zdlouhavě nezábavno nezáživný, postavy lepenkové a předvídatelné. nelíbilo se mi to a nic na tom ani nezmění Liam Neeson. ()

Terva

Další z filmů, který mne moc neoslovil. Ale vím, kde je chyba. Hraje tady Liam Neeson a to sráží mé hodnocení alespoň o jednu hvězdu. ()

sofiapetra

Třetí hvězda je jen za Vigga Mortensena a pyramidy - že se mé oko potěšilo. Jinak příběh je to prapodivný. Ten, kdo ho zařadil do kategorie "mysteriózní", musel mít hodně upito... :) ()

dalziel

Januar 1999 vojenské kino Krškany-Nitra druhý film hneď po Študentke so Sophie Marceovou.Kino plné vojakov, ktorí komentovali úplne všetko.Vtedy sa mi to zdalo špičkové preto tak vysoké hodnotenie.Film ma odniesol preč od tej zelenej magoriny na výlet po "celom svete". ()

ZelenyPaul

Podivný slepenec romance , thrilleru a dobrodružného filmu. Dokonce i hudba Johna Barryho je mdlá a nevýrazná a tak jedinou pozitivní vzpomínkou na film zůstává výstup hlavních protagonistů na vrchol pyramidy - což je dost málo. ()