Gods of the Deep

Když odvážná mise zavede tým hlubinné ponorky do záhadného otvoru na dně oceánu, objeví ztracený podmořský svět a probudí jeho starobylou rasu nadpozemských bytostí. (JasonCZ)

SavagerXx

Zaujal mě plakát a tak jsem si film "pořídil" navíc Lovecrafta mám hodně rád. Velice rychle jsem zjistil že se jedná o hodně levný film s papundekl kulisami a špatnými herci, ale zase oceňuji že se někdo do takovýho tématu ponořil (ha!). Odkazy na Lovecrafta kromě zjevného Cthulhu jsou např. Miskatonická Univerzita, Pickman a Providence. ()

Aceboris

Ten začiatok má dostal P3 najmodernejšia ponorka ktorá sa dostane do takých hĺbok, že prekoná všetky rekordy. Tie skladacia schody a to veko od popolnice ako zaistenie bolo skutočne skvostné. Nehovoriac o tej samostatnej ponorke, ktorá vyzerala horšie ako lego skladačka, či okolité prostredie lode, kde starý resp. prvý Star Trek  pôsobil ako film z inej dimenzie. Low cost rozpočet bol vidieť má každom kroku, ale mne to až tak nevadilo, keďže s tým so do toho filmu aj išiel, nakoľko Charlie Steeds  už  natočil pár haluzí, ktoré sú podobného razenia. Pokiaľ sa Vám páči produkcia Asylum , alebo Syfy tak tu ste na správnom mieste, hoc podľa mňa je to o dobrý kus lepšie. Za mňa slušná haluz, na ktorej som sa fakt dobre zabavil. 4/10 ()

darkrobyk

Kdo zná alespoň trochu tvorbu Ch. Steedse, nemůže čekat zázrak. Levný film našel inspiraci ve Vetřelci, Věci, Horizontu události, podmořských hororech obecně a Lovecraftovi, páč podmořský bůh má jednu z podob Cthulhu. Na jednu stranu úsměvné, kdy technicky dokonalá superponorka má skládací žebřík a poklopy na ruční ovládání, na druhou stranu se občas najdou slušné vizuální záběry interiéru. Mimochodem v jedné z fantastických scén, kdy člověka po tak dlouhé době se zástavou srdce prostě nerozchodíte, se hercům viditelně kouří od úst - takže točili snad v chladícím boxu. Osobně mám rád sliz a chapadla a mohlo jich být mnohem více, jelikož to by snad šlo i s nízkým rozpočtem. Každopádně 2,5* zaokrouhluji díky závěrečné scéně v nemocnici. Pro velmi nenáročného diváka nebo režisérova fanouška. Jinak rozhodně nedoporučuji - ušetříte si čas i odpady. ()

Pitryx

Já bych to tak úplně nezahazoval. Nápad už tu sice byl, ale tohle se mi líbilo. Bohužel je tu všude vidět nedostatek financí. To kazí celý film. Hudba hraje větší část filmu zbytečně, klasické pro béčka, a některé efekty jsou snad dělány ve Win XP. Přesto je tu pár dobrých okamžiků a já bych tu čtyřicítku ponechal. Nebýt zase toho, že když se něco děje, tak je to v blikačce. Za to dvacet z těch čtyřiceti musím odečíst. ()

ricci.s

Podmorský horor o posádke, ktorá sa vyberie na expedíciu s cieľom preskúmať hlbiny oceánu a priniesť vzorky zabudnutých organizmov, čo sa opäť ukáže ako veľmi zlý nápad. Je to jeden z tých lepších Charlieho filmov. Tento režisér síce prachy nemá, ale aspoň sú jeho horory celkom zábavné. Už vystriedal kanibalov, mutantov, upírov, vlkolakov, duchov... naposledy sa chytil Lovecrafta vo svojom debilnom "Freeze", keďže to ale nevyšlo, tak to skúsil opäť. Výsledok je už o dosť znesiteľnejší. Sliz, chápadlá, jedno celkom pekné monštrum a zmutovaní členovia posádky. Krvi mohlo byť viac, ale aspoň to ubehlo rýchlo. Uvidíme, do akých vôd zamieri nabudúce. ()