Čtyřlístek

TV spot
Animovaný / Rodinný
Česko, 2024, 1 h 3 min (Minutáž: 9 min)

Oblíbená čtveřice protagonistů oslovuje čtenáře ve formě komiksů a knížek již téměř 55 let. Večerníček bude jejich premiérou – dlouho a pečlivě připravovanou. Městečko Třeskoprsky s útulným domečkem a zahrádkou, rybník Blaťák, hrad Bezzub, řeka Šuměnka a mnoho dalších míst se stanou pohádkovou kulisou pro Fifinku, Myšpulína, Bobíka a Pinďu. Chybět nebudou i další postavy a postavičky v čele se „zloduchem“ a protihráčem Kazimírem Zádrhelem. Zkušená autorka Čtyřlístku Hana Lamková napsala pro Večerníček výborně vystavěné a vypointované příběhy, kde nechybí legrace ani přesně dávkované napětí a které nezklamou žádného z obdivovatelů klasických dobrodružství Čtyřlístku. (Česká televize)

Recenzie používateľa honajz k tomuto seriálu (2)

Kamarádi z Třeskoprsk (2024) (E01)

Pokud jde o dabing, hodně mi to připomíná ty původní jako Večerníček natočené Čtyřlístky, ale popravdě najít hlasy vlastně zvířecím hrdinům s lidskými vlastnostmi, aby tak nějak seděly, bude pěkně zapeklitý oříšek. Spíše mne mrzí, že se z toho nějak vytratila čtyřlístková hravost, kterou překvapivě ty díly z 90. let Ivana Renče měly v míře vrchovaté, možná proto, že se více držely původního kresleného příběhu, a taky mi přišly akčnější. Tady se toho vlastně zase tak moc neodehraje, takové frnk sem, frnk tam a hotovo, A když připočítám, že jen úvodní znělka trvá mírně přes minutu, tak se za těch zbývajících šest minut zase tak moc nedělo. ()

Záhada pyramidy (2024) (E05)

Tenhle díl se docela povedl, pokud jde o dějovost a příběh, ale opět tomu nějak chybí šmrnc, humor a takové to svým způsobem poetično, nevím, jak to přesněji vyjádřit. Pořád mi přijde, že na Renčovy večerníčky to nemá. ()