Čtyřlístek

Kamarádi z Třeskoprsk (E01)

(epizóda)

Příběh začíná v rodných Třeskoprskách. Myšpulín se pustí do vynalézání a sestrojí stroj na kopírování jakéhokoli předmětu – dokonce i živé osoby. A náhodou do něj spadne Pinďa. Dvě jeho kopie jsou na cestě. (Krtek123)

honajz

Pokud jde o dabing, hodně mi to připomíná ty původní jako Večerníček natočené Čtyřlístky, ale popravdě najít hlasy vlastně zvířecím hrdinům s lidskými vlastnostmi, aby tak nějak seděly, bude pěkně zapeklitý oříšek. Spíše mne mrzí, že se z toho nějak vytratila čtyřlístková hravost, kterou překvapivě ty díly z 90. let Ivana Renče měly v míře vrchovaté, možná proto, že se více držely původního kresleného příběhu, a taky mi přišly akčnější. Tady se toho vlastně zase tak moc neodehraje, takové frnk sem, frnk tam a hotovo, A když připočítám, že jen úvodní znělka trvá mírně přes minutu, tak se za těch zbývajících šest minut zase tak moc nedělo. ()

Ragga

Je to slabé a nedůmyslné. Pozor SPOILER :D   První díl je s 3x naklonovaným Pinďou. Chvíli se hodí těch víc rukou k práci, ale když zjistí, že toho vlastně dost snědí a i spát někde musí, tak rozhodnou, že bude lepší je prostě zpátky "úměle převést do počítače". A tak začnou s testováním, který že z nich je originál. Když ho rozpoznají tak Bobík zavelí zbylím klonům "Za mnou!" a všechny tři kopie s radostí a úsměvem naskáčou do násypu klonovacího stroje co vypadá spíš jako velký drtič nebo mlýnek i když se ještě před chvílí hádali o jedno rádio a co bude hrát za hudbu:) Ihned po "zpětném převodu" klonů je Fifinka nechá pro jistotu úplně vymazat i z paměti. Asi by zabírali i moc místa na disku:D No hlavně, že jsou na tolik korektní, že na spojené tříposteli spolu spějí pohromadě jenom kluci a Fifinka má od nich postel slušně oddělenou nočním stolkem:D Nebo je to jinak?? :-O ()

Šimpy

Ach jo...nejen, že mi nesedí animace, ani dabing (a to včetně Táborského), ale co to udělali s příběhem? Tenhle příběh v komiksu vyšel někdy v roce 94, tuším, ale tam ty tři falešní Pinďové aspoň zmizeli...následky stroje nemají dlouhou trvanlivost...ale tady je Myšpulín prostě vymaže...zlikviduje, de facto zabije..to mi nepřijde jako dobré řešení do pohádky. ()

otík

Úvodní díl s úvodním hlasem Miroslava Táborského. Pak už začne samotný příběh o novém Myšpulínově vynálezu, který kopíruje vše, co se do něj vloží. A Pinďa chce nakopírovat jednu lyži, takže jde na to. Jenže do stroje spadne a nakopírují se nám nový 3 Pinďové. Jak je od sebe rozeznat? Na to musí naši kamarádi přijít sami. Nakonec nepomůže žádná lest, ale obyčejné kamarádství, kdy pravý Pinďa zachrání Fifinku. Dobrý příběh, animace slušná, žádná supermoderna, ke klasickému papírovému Čtyřlístku se to hodí. Dabing taky slušný, i když dokážu si představit i jiné dabéry. ()