Klinika zlomených srdcí

• Nemecko Die Liebeskümmerer (viac)
všetky plagáty

Skeptický novinář neochotně zajde na sezení pro lidi se zlomeným srdcem, aby o něm mohl napsat článek, a nakonec se tam zakouká do okouzlující terapeutky. (Netflix)

Aljak

Od začiatku bolo snáď každému jasné, ako sa to celé skončí. Otázne zostávalo jedine to, že akým spôsobom? Napokon z toho bola totálna šablóna, podľa ktorej bolo natočených už nespočetne veľa romantických komédií. Terapeutické prostredie zlomených sŕdc bolo síce príjemným osviežením s potenciálom, ale v mnohých ohľadoch išlo všetko podľa šablóny, takže darmo zaujímavé prostredie, keď niet žiadnych prekvapení. Ústredná dvojica bola fajn, aj viaceré ich dialógy a vzájomné doťahovanie, tak aspoň to držalo film nad priepasťou. 2* ()

klukluka odpad!

Včera jsem si celý den hrál s chatgpt a tenhle film na mě působil jako to, co mi to generovalo. Rádobyromantický situace a obrázky, který ale ve skutečnosti působily chladně, odtažitě, sterilně, závadně, uměle, nesrozumitelně… Od filmu, na kterým ještě vyšívali skuteční, živí lidé, toho čekám a chci mnohem víc, pokud ho mám slušně hodnotit. ()

BOURQUE

Vypočítateľný a ničím neprekvapujúci romkom, v ktorom „z učiteľky sa stane študentka a zo študenta zase učiteľ“. Hlavné postavy si tieto role medzi sebou striedajú, kým nakoniec sa do seba... Ale ten koniec už viete. Osobné hodnotenie: 66% (**) ()