The Vince Staples Show

Rapper a herec Vince Staples, který je celkem slavný a nemá úplně hluboko do kapsy, řeší slasti i strasti každodenního života v rodném městě The Beach. (Netflix)

SAINTS

Kto je Vince Staples? Diváci Netflixu ktorí rappera nepoznajú, sa môžu ponoriť do jeho psychiky s jeho novou limitovanou satirickou sériou. S použitím rovnakého surrealistického prístupu ako sme videli v seriály Atlanta, je séria z Long Beach prezentovaná v piatich delíriu naplnených vinetách, keď Vince prechádza svojím každodenným životom. Diváci ho sledujú, ako sa snaží získať pôžičku pre malé podniky, berie malého brata a priateľov svojej priateľky do zábavného parku a rozpráva sa s triedou stredoškolákov na svojej alma mater. Najlepšie sú posledné dve časti. Dúfam, že show bude mať aj svoje pokračovanie. Vince Staples je výborný. ()

Marigold

Smartass n**** Vince a jeho hood reflektovaný z tradičně inteligentního úhlu. Jeden z nejskromnějších a nejchytřejších raperů na scéně není bohužel stejně nadaný komik jako hudebník a tahle sociálně kritická besídka se mu trochu sype v přemíře ambicí. Když ve druhé polovině uhne k lehce surreálně komořině, je to dobrý, nevypočitatelný a zábavný... ale druhej Jordan Peele to není. ()

M.i.k.e

jméno Vince Staples mi do dneška vůbec nic neříkalo, nicméně jeho show není špatná. Viditelně by ráda byla něčím ve stylu Atlanty a i když není ani zdaleka tak chytrá, dokáže nabídnout kombinaci humoru a bizáru a těch pět kraťoučkých epizod uteče jako nic...60% ()