Připravit, pozor, láska

• Thajsko Ready, Set, Love (viac)

Ve světě, kde je čím dál míň mužů, se obyčejná prodavačka dostane do seznamovací soutěže, kterou stát pořádá jenom párkrát do roka. (Netflix)

Veruska.Kuru

Tak tohle bylo jedno veliké cože... Bavilo mě to a nemohla jsem se odtrhnout.. Vtipné až pitomé zároveň. Ale já se opravdu bavila. 😂 Super příběh.. Jen nutně potřebuju vědět jak to dopadlo se zbytkem chlapců... Tohle je moc ukvapeny závěr.. A bože co to měl na konci posledního dílu on na sobě... Říkám panebože... 😂😂😂😂😂🫣 ()

Jirka_Šč

Hlavní hrdinka byla v úvodu na můj vkus trhlá až moc. Nepřipadlo mi to vtipné, ale trochu hloupé (nebo nechápu thajský humor). Na druhou stranu to je jediné výrazné negativum. Všechny ostatní postavy mě zajímaly, svět s minimem mužů byl "jiný", na hry se dobře dívalo a kdybych nezačal sledovat ve 23:00 a nemusel ráno vstávat, dal bych všech 6 epizod na posezení (taky to má dost atraktivní vzhled a sympatickou hudbu - trailer). Finální dojem byl fajn. Za mě 71 %. ■ Podle toho, jak to skončilo, tipuji, že si tvůrci zadělali na druhou sérii. ()

ElleMcDee

Je to hodně potrhlý seriál, kde je spoustu nadsázky a thajského humoru, ale funguje to skvěle. Opravdu jsem se bavila, celých šest epizod. Dokázali uhodit i trošku na vážnější strunu, ale především to byla taková odlehčená oddechovka, která člověku zlepší náladu. Taková apokalyptická, thajská Selekce. Doufám, že bude i druhá série. ()

Lenka.Vilka

Posaďte se k televizím, začíná ta nejlepší, nejúspěšnější a nejsledovanější reality show Ready, Set, Love! Bylo nebylo, a začaly se rodit skoro jenom holčičky. A pokud se vám stalo, že se to pokazilo (?), a narodil se kluk jako buk, vaší povinností jako milující matky a správné občanky je nahlásit to státu, aby mohl mít lepší život na Farmě. A jak lépe uklidnit dav než důkazem, že tahle cesta je lepší než lhát a utéct, a to ukázat všem, že synové mají dobrý život? Jednou za čas uspořádat soutěž, kde si mají najít svojí budoucí manželku, která potom s nimi půjde na Farmu a tam se všichni spolu budou mít krásně a dokonale? A co když i tohle jednou začne být málo? Vybereme i pár "Popelek za davu", aby si soutěž znovu vrátila svou slávu a nikdo tedy nepochyboval, že to všechno není show s daným scénářem, která nemá předem i daného vítěze? Začíná sedmá série reality show Ready, Set, Love. A jak se to povedlo?  Přiznám se, trochu jsem se bála, zda za těch pár dílů zvládnou dojít až na konec. Protože kdyby se pod tímhle barevným a lesklým povrchem neskrývalo dost vážný sdělení, asi by šest dílů stačilo. Jenže tady se ze začátku jenom lehce naznačuje. Že to nebude asi zase tak v pohodě svět. A že celá Farma (už jenom ten název) je opravdu jenom místo pro to, aby se ti bohatí měli dobře. A jsou pro to schopni udělat všechno. Takže sice hrajeme tyhle všechny ujetý a veselý hry, kde na konci každé z nich čeká rande s vyvoleným (i když zrovna ta jedna skoro na konci jako kdyby vypadla psychologií z Hry na oliheň, což jsem teda opravdu nečekala) v krásném a barevném světě, zatímco se pomalu zjišťuje, kdo stojí na čí straně. A jasný, hlavní dvojce nelze jinak než fandit, už jenom kvůli té od prvního dílu jasné společné minulosti ("Víš, ona si na drsňačku jenom hraje, ale ve skutečnosti je to cíťa. Jednou mi vyprávěla o tom, jak našla kočku. A když potom ta kočka zmizela, tak brečela. Strašně dlouho. A od té doby měla strach znovu pomoct." To bylo vážně milý. Rozhodně tým Mňau, Mňau! Protože asi úplně nejlepší moment je právě ten, když Day vezme Sona na jejich starý místo, to bylo moc fajn), ale ani tak ostatním. Ať už pravdu znají nebo neznají. Takže jo, bylo to vlastně strašně fajn v obou polohách. A jak šel děj (první dva díly jsem se smála skoro nonstop) a všechno se začínalo dávat dohromady (v prostředku jsem byla extrémně dojatá, díl Za zdí je prostě top a ideální zlom), aby konec byl pořádné drama, kde se skoro každý vzdá naděje, aby v závěru našel odvahu (nebo to alespoň zkusil) ohledně toho, co chce se svým životem dělat. Ale především, jestli o něm chce rozhodovat sám. Jsem zvědavá na druhou sérii :) Protože tenhle seriál je něco hodně jiného, než jak na první pohled působí. Jenom je to podané odlehčeným způsobem. Proto jsem zvědavá, jak bude pokračování fungovat žánrově a jakou cestu si vyberou. Jasný, mohla to být fajn jednohubka bez pokračování, ale na tohle je šest dílů prostě málo. No, a celé bych to tedy uzavřela otázkou z konce: Bylo to takový, jaký sis to představoval? A odpovím úplně stejně: Lepší. Takže hodně spokojených 90% :) () (menej) (viac)