Mach a Šebestová

• Česko Mach a Šebestová (viac)

Kdo by neznal těchto původních 13. úsměvných kreslených příběhů (Večerníčků), jedné povedené dvojice školáků, a všech jejich přátel. (Karlos80)

Recenzie používateľa Paity k tomuto seriálu (14)

Mach a Šebestová (1976)

Naprosto famózní a neopakovatelný Adolf Born v "pohyblivé" podobě. Tohle už prostě jen tak někdo nepřekoná. ()

O utrženém sluchátku (1976) (E01)

Naprosto nejlepší večerníkovská klasika s Machem a Šebestovou v hlavních rolích. Není třeba nic dodávat, ale jen se dívat a bavit se a že se budete všichni bavit, to je jisté! ()

Školní výlet (1977) (E02)

Tak tohle je ultratěžká večerníkovská klasika, která i po letech neztratila nic ze svého kouzla. Na tohle se budu koukat s dětmi stále a stále. ()

Člověk neandrtálský (1977) (E03)

Skutečně nesmrtelná záležitost s Machem a Šebestovou a samozřejmě sluchátkem a Jonatánem v hlavních rolích. Sláva Miloši Macourkovi a Adolfu Bornovi! ()

Kropáček má angínu (1978) (E04)

Plavba na rohlíku v žaludku spolužáka Horáčka, boj s bacily, famózní i po 35 letech. ()

Zoologická zahrada (1978) (E05)

Jít se psem do zoo, to může být někdy "vošajstlich" a potvrdí se to i Machovi a Šebestové. ()

Přírodní zákony (1979) (E06)

Další z dílů, kdy se potvrdí, jak je dobré míti Jonatána a hlavně jaký on je dokonalý pes, kterého by neměnili za nic. ()

Piráti (1979) (E07)

Překvapivě povedená záležitost dnes už s legendárními postavičkami Adolfa Borna. Tentokrát si Mach a Šebestová budou hrát na piráty. ()

Vzorné chování (1980) (E08)

Tohle mě až tak nebavilo. Raději opravdu Školní výlet a Kropáček míá Angínu nebo Člověk neandrtálský. ()

Policejní pes (1980) (E09)

Prostě Jonatán je ten nejlepší policejní pes, který se kdy narodil. Kam se hrabe zablešený Rex. ()

Páni tvorstva (1982) (E10)

Také dobré ale asi ne tolik známé jako angína Horáčka, neandrtálec nebo další díly, které si pamatujeme o mnohem lépe. ()

Oběť pro kamaráda (1981) (E11)

Méně známé a bez většího množství obecně známých hlášek. Stále ale v průměru velmi dobré. ()

Jak Mach a Šebestová hlídali dítě (1983) (E12)

Tak trochu brnkání na "zodpovědnou" strunu mladých. Alespoň mi to tak přišlo. Nemám proto moc rád tenhle poučující díl. ()

Ukradené sluchátko (1983) (E13)

Asi úplně nejlepší záležitost a zcela jasná klasika z jednotlivých příběhů v rámci dua Mach a Šebestová. ()