Sportovní novinářka má celý arzenál balicích her a umí si je užít, jenže pak se nečekaně zamiluje. Co teď, když nestačí skórovat, ale je potřeba dát do hry srdce? (Netflix)

mia.com

V prve rade mi reknete, proc to nekdo prelozil jako Hráčky? Vzdyt jde o partu dvou holek a trech kluku, ach jo....no nic. Je to klasicka romanticka komedie, kde je samozrejme vse predvidatelne. Ale bylo to fajn, sympaticke, potesil kratky sexy vystup Brocka O'Hurna a Tom Ellis? To je asi zbytecne komentovat :). ()

Heywood

Obsadit olezlou čtyřicátnici do hlavní role romantické komedie, když je od začátku jasné, že je to v podstatě dvojitá prostitutka (první v sexu a v druhém je to v povolání, které zjevně fláká), to chtělo odvahu. Té herečky jsem se štítil od jejího prvního rande a prvních obscéních vět a její „parta“ na úrovni šmírovacích ubožáků kolem 13-16 let byla také k „popukání.“ Marně jsem přemýšlel, kdo byl cílovou skupinou diváků pro tvůrce tohoto filmu. Na IMDB tenhle škvár má 57%. Wow. Nabízet hrdinku, které vedle bezcitnosti nabízí leda tak pohlavní choroby, to byl tedy odvážný plán. Navíc, proč celá ta komedie o sbalení po noci sexu? To se lidi intimně poznají, tak proč se druhý den tváří, že se skoro neznají? Tohle je ta „správná západní společnost“? A co je na tom správného? Scéna z parku mě vyvolala dávení a přemýšlel jsem zda to dotrpím  do konce. Aby z nás rejža udělal úplné voly, tak nám hrdinka náhle píše jako génius. A řecké drama je tu vsunuté jak bota vlezlého pošťáka. S tak omezeným obzorem hodnot tu máme spisovatelku? A udělá konec vztahu kvůli článku, no ještě, že to nebylo kvůli rozbité pračce na prádlo, nebo ulomenému nehtu. To by teprve byl nářez. Wow podruhé. A z nebe  tu spadne počin a máme deset let milujícího blba, který pomáhá šukně, aby více šukala. To už mi připadalo skoro perverzní. Konec to nezachránil, protože tohle v životě nefunguje a už i ve filmu je to vyklišákované. (to zase mám super slovo..) 10% ()

M.i.k.e

Z traileru vypadaly Players jako nenáročná oddechovka, která sice nepřinese nic nového, ale jako jednohubka by mohla být fajn. Realita je bohužel smutnější a ty “nejzábavnější” momenty vystřílel Netflix už v ukázkách. Zbytek sice je nenáročná jednohubka, ale ke smůle diváka taková která nefunguje ani jako komedie ani jako romantika a už vůbec ne jako spojení těchto dvou žánrů dohromady. Holt kde nic není tam to ani Lucifer nezachrání…40% ()

Arsenal83

Krásna romantická komédia, kde si uvedomíte, kam až dospel ten feminizmus, keď silná žena je silnou hlavne tým, že má kecy ako: "7 hodín som šukala!, "koukáš na mou pipinu" alebo niečo o sraní... Ako fakt, toto má byť niečo ako Hitch, ale tamto bola parádna romantická komédia, toto je negustovné aj pre hovnofila. ()

oveckaoa

Víte jak poznáte film od Netflixu? Rvou tam tu svou pošahanou homosexuální propagandu  tak, že po Láska přes okno 3: Z očí do očí (2024) kde si dva homosexuálové rozdali  zde máme film kde jiný chlap vykládá celý film o tom, že chce sbalit jiného chlapa a o tom jaký je to pocit si to s chlapem rozdat.  Jinak k filmu 4 kamarádi hrajou 12 let hru na balení vždy si najdou nějakého/nějakou  chlapa/ženskou  a tu sbalí a vyspí se s ním/ní. Nedělají to, protože někoho hledají spíše , protože se nudí. Jednou jediná ženská co tam je se zamiluje a chce to proměnit na vztah pak zjistí, že se jí nelíbí a zjistí, že po ní jede někdo jiný a  to celý film v kostce. Bohužel místo romantické je to spíše konverzační a věčně se tam kecá často i o úplných hovnech typu jaké hovna u něho doma ona sere a jaké mají velikosti navíc se to táhne a nudí. Těch 40 procent je za tu hlavní herečku a tu scénu s tou rybou jediný dobrý vtip v celém filmu. Jinak název je úplně mimo, když už se to mělo jmenovat hráči a ne hráčky. ženská tam byla jen jedna později dvě. ()

• Natáčanie prebiehalo v New Yorku. Obdobie natáčania trvalo od 26. júla do 10. septembra 2021. (Arsenal83)