Labužníci v kobce

Dušené zelí / Orkové (E04)

(epizóda)
  • Japonsko Cabbage Ni / Orc (viac)
TV spot

Parta dorazí na třetí úroveň kobky a Senshi všechny zavede do tajné zahrádky, kde pěstuje zeleninu. Pak na ně ale začne dorážet banda rozzlobených a zoufalých orků. (Netflix)

TV spot

Katakimiku

Epizoda z velké části věnovaná Senshimu a jeho způsobu života, fungovala, stejně jako ty předchozí, naprosto skvěle. Použití golemů jako zemědělskou půdu i krátká návštěva orků, jsou opět úžasné ukázky fantasie autorky, ale i její schopnosti všemu dát smysluplnou roli v kobce a i pro přežití našich hrdinů. 8.3/10 ()

TheDarKnig

Už v předchozích epizodách se dalo vypozorovat, že je Senshi opravdový pán kobek a tady se to definitivně potvrdilo. Je opravdu pěkné, jak se autorce daří neustále svěže a zábavně kombinovat základní premisu s výbornou explorací a expozicí prostředí, obyvatel a tentokrát i historie zdejšího světa. PS: Po všech těch předchozích traumatech jsem rád, že Marcille konečně dostala prostor na vydechnutí a dokonce ukázala, že si i v potenciálně nebezpečné situaci dokáže stát za svým (zároveň jsme díky tomu dostali extrémně povedenou a vtipnou sekvenci). ()