Bad CGI Gator

Šest absolventů vysoké školy jede na chatu v bažinách Georgie. Rozhodnou se hodit své školní notebooky do jezera na dvorku jako akt mladického vzdoru, což nevědomky změní aligátora v obávanou a nenasytnou CGI příšeru. (JasonCZ)

Israha

Ultralaciná hovadina, která si ale na nic nehraje, je příjemně krátká, sebeuvědomělá a subjektivně vzato vtipná tam, kde vtipná být chce. Humor pro běžného diváka asi dost za hranicí snesitelnosti (a tuším, že létající aligátor, měnící velikost na základě doteku se spotřební elektronikou, bude pro většinu lidí menší cringe, než to, co předvádějí postavy), ale mně to celkem sedlo a pochechtával jsem se víceméně pořád, byť o žádný gejzír nápaditých vtipů se nejednalo. Vlastně jsem tak dostal to, co jsem podle názvu a anotace očekával. ()

Marceloo

Vzhladom k nulovému rozpočtu až prekvapivo príjemný film, ktorý sa na nič nehrá a preto funguje. Herecké obsadenie je sympatické, humor vyhovujúci, krokodíl zábavný a stopáž necelej hodiny z toho pre človeka, ktorý to nebude brať príliš vážne, robí pozeratelný kúsok. Teda aspoň lepší kúsok, než sú napríklad preafektované filmy so žralokmi od Syfy. ()