Máša a medveď 2 - Dvojitá zábava

• Česko Máša a medvěd 2 - Dvojitá zábava (viac)

Zapnite si bezpečnostné pásy, divoká cesta sa začína! Máša sa vydáva z lesa na návštevu mesta a potom späť domov. Prvou zastávkou je svadba: keď dorazí, všade ju prenasledujú problémy. Máša spôsobí nemalý rozruch, keď sa pohráva so svadobným závojom, preteká na vozíku s tortou a naháňa holuby. Po svadbe nás čaká podmanivé a hrejivé vianočné dobrodružstvo, ktorého stredobodom je dvanásť mesiacov. Máša a jej nový kamarát Mesiac Január robia všetko pre to, aby v srdciach dospelých zaiskrili vianočné kúzlo a zachránili pritom sviatky. (Vertigo Distribution)

HarryCameron

Tento animák nemôžem hodnotiť asi objektívne, keďže ja rozhodne nie som cieľovka. Asi dvakrát som pri tom v kine skoro zaspal. Keď ale aj 8- ročná neter zhodnotila, že je to film pre "malé" deti, tak to hovorí za všetko. Jednoducho, Máša a medveď je nenáročná zábava pre 3 - 6 ročné publikum síce s peknou animáciou, ale žiadnou hlbšou myšlienkou, či poučením pre deti. ()

ostravak30

Seriál samozřejmě znám z reklam a první díl jsem neviděl, ale známí nás s dcerou pozvali na tento film, jelikož i malá má Mášu a medvěda ráda. Po delší době jsem tedy opět zamířil do kina a hned první povídka stojí vlastně za zhlédnutí filmu. Ta je vskutku parádní a opravdu zábavná. Oproti ní mě pak už ty ostatní tak zábavné nepřišly. I tak se ale diváci pobaví a myslím, že i ti dospělí. Já se jen divím, že když se ruské kolo muselo přejmenovat, že se ruský film do kin dostane, ale v tomto případě je to rozhodně dobře. ()

Jezinka.Jezinka

Hodnotit to jako jednotlivé epizody, každou z nich bych hodnotila výš, ale má-li to být film a jako povídkový to spojují jen osoby hlavních postav, které se nijak nemění a neposouvají, je to chabé. Pokud někomu chybí poučení - dívali jste se celou dobu pozorně?  Svatební: na svatbě je důležitější s kým spojujeme život než to, jaký kokrhel vám vytvořili na hlavě, nebo jaké je počasí; Krabice: je důležité umět si hrát v každém věku; Kamarád tygr: musíte být tolerantní ke svému okolí; 12 měsíčků: užívat si chvíle s blízkými a denní maličkosti je důležitější, než hystericky plánovat oslavy podle šablony a šílet z toho, co se nepovedlo, namísto radosti z toho, co bylo fajn. Tady to máte na lopatě. Ta poslední epizoda byla nejlepší. Mimochodem, ruská a ukrajinská estetika jsou stejné, jeden z jarních měsíců vypadá jako Mavka. ()

Gardis

Trochu změna, ale s přihmouřenýma očima dávám plný počet. Hodnotím za mlačího sourozence a tak, že film je klasicky děcký. Legrace je od začátku dokonce a film baví. Nevidím tu ani znaky hloupého humoru, které bývají v americké produkci. Tohle je jiný kafe. ()