The Story of Park's Marriage Contract

• Južná Kórea Yeolnyeo Bakssi Gyeyak Gyeolhondyeon (viac)
Fantasy / Mysteriózny / Romantický
Južná Kórea, (2023–2024), 12 h (Minutáž: 60 min)

ainny

12 dílů bylo přesně akorát na seriál, který byl pro mě prostě dokonalý. Stejně jako Lee Se Yeong, která svým hereckým uměním, kdy svoje role nehraje, ale žije, se hodně blíží k Božské Son Ye Jin a člověk jí věří absolutně všechny emoce. České titulky. ()

bulinka

Historicko moderná dráma, kde som sa potešila, že Bae In Hyuk je v hlavnej úlohe. Lee Se Yeong veľmi ale že veeeeeľmi pristanú historické drámy. V reálnom svete bola mimo dosť, ale mohla byť aj viac :D. Malo to veľa úsmevných momentov a príbeh pekný. Ale zas ma sklamalo, že dvaja dospelí ľudia sa konečne pobozkajú a potom sú obaja ako prváci na základke. A ešte: nepochopila som dve veci: ako súvisel problém so srdcom Bae In Hyuka s tým, že je ona v reálnom svete a musela sa vrátiť a potom sa zázračne vyliečil...Veď dokým neprišla mal operované srdce. A ešte ten obraz nej zamknutý u jeho deda jak dáky poklad. Ak máte na toto niekto vysvetlenie, sem s tým. ()

TedyM

V roce 2023 se roztrhl pytel s ústředním tématem cestování časem.  A musím říct, že všechna dramata, která jsem na toto téma viděla, byla krásná. Tenhle seriál nebyl výjimkou. Mladá šlechtična Yeon-woo (která je potají i švadlenou) si má vzít "nejošklivějšího muže ve městě" (který tak úplně ošklivý není:)). Ten však o svatební noci zemře a Yeon-woo někdo hodí do studně. Ocitne se tak v "novém Joseonu" o 200 let později, kde se setká se svým "novodobým" manželem, který je úplně jiný než ten "původní" a chce ji využít ve fingované svatbě. Navíc Yeon-woo musí rozplést tajemství ohledně smrti svého manžela i svojí.  Co mě na seriálu potěšilo je sympatická hlavní hrdinka a vedlejší postavy a téma módního návrhářství. Navíc má jen 12 dílů, takže se zbytečně nic nenatahovalo. Příchodem do moderní doby vzniklo samozřejmě mnoho vtipných situací, ale celkově mi přišlo, že hlavní hrdinka nebyla až tak překvapená kam se svět za 200 let posunul. Já bych asi vyšilovala víc:)) Konec byl zvláštně vyřešen (Ikdyž to jinak nešlo) a mohl být trochu delší. Chybělo mi tam opětovné setkání se Sa Wol. Za mě 4,5 *, ráda se někdy kouknu znovu. ()