Miliardářka, komorník a milenec

• Francúzsko L'Affaire Bettencourt : Scandale chez la femme la plus riche du monde (viac)
Francúzsko, 2023, 2 h 29 min (Minutáž: 48–52 min)

Jak se z konfliktu mezi nejbohatší ženou světa a její dcerou stal celonárodní skandál? Úplnou pravdu vám odhalí tenhle strhující dokumentární seriál. (Netflix)

Skeksis

Dementná miliardárka a vydriduch - dokonalá kombinácia. Bolo zábavné pozerať sa, ako tá dementná babka rozhadzuje peniaze na všetky strany, no najmä tomu šašovi fotografovi, ktorého uprednostnila pred vlastnou dcérou. By som ju dala zbaviť svojprávnosti už dávno, a toho šaša dostala do väzenia, aj keby neviem čo. ()

mortishe

Příběh je zajímavý ale ke zpracování mám tedy výhrady..zbytečně se to natahuje, scény se opakují, děj postupuje pomalu, spoustu vycpávacích výpovědí a zbytečných záběrů na nějaké vadnoucí kytky a nakonec jsme se dozvěděli, že Francie je zkorumpovaná až na půdu a spravedlnosti se tam nedovoláte, což jsme už stejně dávno věděli:) ()

Warhorr

Příběh o jedné kouzelné babičce, která rozdává peníze pomalu na potkání a přijde ji úplně v pořádku darovat třeba i miliardu eur kámošovi, protože ji vzal k moři a ukázal pár památek. Hmm, taky bych chtěl takové kámoše. No štěstí, že dcera do toho začala s účetní rejpat a spousta věcí mohla vylézt na povrch, i když text od Netflixu je poněkud zavádějící, onu ''úplnou pravdu'' se tu stejně nedozvíme, viď Sarkozy ? ()