Pomstiteľ bez mena

• Česko Mstitel beze jména (viac)
všetky plagáty

Poté, co byl po brutálním zásahu CIA prohlášen za mrtvého, musí osamělý mstitel rychle najít svou pamět, aby odhalil mezinárodní špionážní spiknutí, které chce uvést do provozu nový smrtonosný zdroj energie. S pomocí dvou krásných bojovnic musí Jackie překonat kontinenty a čelit ozbrojeným zabijákům a zlověstným spiknutím na každém kroku. (Bonton Home Video)

Maverick

V tomto filmu je hlavně hodně humoru a dost soubojů. Příběh mě nenadchnul, zdál se mi totiž moc protažený. Zvláště se mi líbila scéna, kdy Jackie ošetřuje zraněného závodníka a opravuje rozbité auto, přitom předstírá, že je křovák. Co se týče poslední bojové scény na střeše mrakodrapu, tak jsem slyšel několik názorů, že je moc dlouhá atd.... Podle mého názoru tento soubj patří k nejlepším, které jsem kdy viděl. Celkově to je docela podařený film. ()

Švédy

Tak nevím jestli to měla být komedie nebo ne, jako by se Chan nemohl rozhodnout. Ze začátku se snaží o vtipy a v průběhu filmu se zase snaží o vážnost. To působí velmi podivně. Nejhorší asi je že se mi nelíbila ani akční scény a to už je co říct. Při výbuchu elektrárny sem se musel smát těm nepovedeným trikům no a ten konec (plán "B") mě taky dostal. ()

Jardys88

Vcelku dobrý film s Jackiem včetně jeho nezaměnitelných úžasných nápaditých bojových scén...mistr bojových umění co dokáže při honičce s gangstery ve svých skvěle padnoucích dřevácích zachránit nejednoho padajícího psa. Scéna na střeše je asi nejlepší scénou celého filmu....obrovská bitka doprovázena spoustou legrace. ()

zurivymlok

Výborné akce. Výborný humor. Jeden z jeho nejlepších filmů. Bohužel od tohoto filmu již natáčí většinou průměrné až podprůměrné filmy (zvláště ty z americké produkce). Ale tento film mohu vřele doporučit každému fanouškovi Jackieho. ()

svist10

Přiznám se, že Mstitel beze jména je moje nejoblíbenější Chanovka. Kromě toho, že snad jako jediná má pořádný příběh, dává také prostor aspoň pro náznaky herectví. A je vidět, že když se chce i tohle Jackie zvládne. Jediné, co tak trochu kazí dojem, jsou nepříliš povedené CG efekty, ale na nich tenhle film nestojí. Má totiž v rukávu ještě jedno eso, a tím je Souboj jednoho na dva na střeše rotterdammského věžáku. Kdykoli odpřísáhnu, že právě tahle bitka je nejlepší kung-fu nářez, jaký jsem kdy viděl. Je nejen choreograficky skvělá, ale i perfektně provedená. Za zmínku ale stojí i dřeváková kopaná a střeštěná automobilová honička. ()

michalkop

Jsem na rozpacích, zda dát hvězdy jen tři nebo čtyři. Film na mě působím, jako že má tři pomyslné části. První, vojenská, v ní téměř nevidíme Jackieho Chana a vrcholí pádem vrtulníku k bezdomovcům, druhá je Jackieho vzpomínání v Africe kdo je a vrcholí v Rotterdamu automobilovou honičkou. Ta je přímo libová. A závěrečná, třetí část, je průnik do kancelářské budovy s aspoň čtvrt hodinovou bitkou na střeše mrakodrapu. Každopádně Mstitel beze jména není klasickou hongkongskou mlátičkou (jak jí mám rád), ale velmi dlouhou dobu je pokojný. Jindy akce nemá takovou dynamiku jako obvykle a jeden souboj trvá neobvykle dlouhou dobu. ()

soukyd33

Tak tenhle herec nikdy nezklame. 😀 Akční komedie s dobrým příběhem. To jakým způsobem si musí tajný agent vzpomenout, to prostě nemá chybu. Akce, akce, akce. Doporučuji. Hvězdiček 4**** ()

ado7

Je to proste Jackie!! Ide hlavne o parádne mlátičky...nie??? Kto si chce pozrieť seriózny film, nech si pustí Hanksa, alebo Spaceyho :o) ()