Profesor Nudget se vydává s partou přátel do rozlehlých lesů Severní Ameriky, aby zjistil, co je pravdy na pověstech o místním vraždícím monstru nazývaném "Bigfoot". Po cestě se později přesvědčí o jeho skutečné existenci a celá parta dobrodruhů se dostane do přímé konfrontace s tímto monstrem. (Flipnic)

muti odpad!

film night of the demon je strasne zly! tie zvuky su hrozne,ako neviem ktory LSD fetak robil zvukara, ale policajna sirena sa do sceny utoku yettiho proste nehodi! samozrejme skombinovana s inymi zvukmi ako napr roar roar. zli yettivoa tu utocia na ludi v lesiku a cele je to akoze retrospektivne od prezivsieho. tento film by sa dal spravit ovela ovela lepsie, ved to boli casy ked siel texasky masaker tak bi*ch please, dafuq? ()

Horácius

No kvůli několika scénkám, při kterých jsem se málem podělal smíchy (spacák) si to poctivých 60% zaslouží, ale víc tedy ne. Ale na nic si to nehraje a to je sympatické, točili to viditelně s velkou chutí a pro zábavu. Je to v podstatě fakt odpad, ale tak tupý, až je sympatický. Za zvláštní pozornost stojí vynikající práce symfonického orchestru ve vypjatých scénách. ()

Zupan_

Jedná sa o ďalší žánrový slasher ktorý preslávila nadmerná brutalita a utrhnutý penis. No ale neviem asi to bude tou novou prekvapivo veľmi kvalitnou bluray restoráciou ale tie ospevované gore efekty aj keď odvážne prišlo mi ich prevedenie dosť podpriemerné. Ale musím priznať že napichnutie a konár a podrezanie oknom sa vydarili. Polo opičiak bigfoot vyzeral otrasne ale tú neandertálsku držku mu spravili dosť dobre. O nejakej pribehovej hĺbke tu není ani čo rozoberať je na hrane odpadu. Ešte že tý neherci neboli ako z porna a natočené to je tiež celkom slušne a nenudilo. Je to fakt taký mix kde nič celkovo dotiahnuté poriadne nieje preto toto u mňa na priemer proste nestačí. ()