Nějaký hlupák si usmyslel, že zrovna na Štědrý den musí přepravit v obřím dopravním Boeingu 747 do vězení v Los Angeles dva kriminálníky. Sváteční nálada vydrží posádce i civilistům jen do chvíle, než se nebezpečný vrah Ryan a bankovní lupič Stubbs začnou pasažérům starat o zábavu. Tanec smrti přežije z celé posádky jen jedna letuška, což je dost zneklidňující. Tuny znýtovaného plechu teď ve vzduchu drží jen automatický pilot. Jak si ale elektronické obvody bez pevné ruky kapitána poradí s blížící se bouřkou? Oba hlavní hrdinové se zjevně dobře baví, ale policie i vedení letového provozu z toho začínají hromadně šedivět. (oficiálny text distribútora)

klerik

Kým som ten film nevzhliadol, mal som jeho plagát na stene :) Klišé prebíja klišé, postavy konajú neuveritelnejšie ako Ján Slota počas predvolebnej kampane, všetko je jednoducho nalinkované, ale ten Ray Liotta mal aj tak niečo do seba... ()

Chrustyn

Brrrr. Psychopat Ray Liotta je převážen dopravním letadlem, které se mu podaří obsadit. Naštěstí je tu drobounká letuška Lauren Holly, která si s ním poradí lépe než by to udělal Bruce Willis a nakonec se jí s tou obrovskou krávou podaří přistát. Opravdu to chcete vidět? ()

matestlust

???Takovouhle kritiku to tu má?tak to už sem fakt vedle...Jako že je nepřeberně filmů o unosech letadel,uteklých věznů,atd...a tohle je jeden z těch povedených... ()

HateBreeder

No des a hruza film, co si budem nalhavat, spatna rezie, scenar, hudba, proste vsechno. Jen jedina vec se mi na filmu libila a to byl vykon Raye Liotty, kteryho psychous byl k pomilovani, tyhle role mu jdou, a je mi ho docela lito, jeho mozek to zase pekne schytal, chudak :) Takze 2 hvezdy sou za Liottu, bez nej by to byl proste odpad. ()

5150

Vzhledem k hereckému obsazení asi zklamání, no přesto vcelku solidní akční snímek, který byl ve své době uveden do našich kin. K tomu nejlepšímu patří bezesporu hláškující záporák Ray Liotta ("Chtěl jsi popularitu, máš ji mít! Budeš první polda v historii, co chcípne na ranveji s vrtulí u prdele!"). ()

Tommassi3 odpad!

"Ti grázlové asi viděli spoustu krimiseriálů.." Tak Ray Liotta je vážně slušnej magor !! Bohužel však ani ne tak v tom smyslu, že by toho svého šílence zahrál se vztyčenou hlavou, protože tahle ochotničina už se snad ani nedá nazvat přehráváním, to spíš pro tu naprostou neschopnost rozpoznat tak neuvěřitelnou filmovou šmíru, která rozhodně musela býti šmírou už na papíře, pro kterou se tu upsal, a tak když stařeckou demencí v konečném stadiu stižený seriálový geront Robert Butler ve finále cituje slavnou Nicholsonovu scénu z legendárního hororu Shinning s hlavou ve dveřích, začínám už z těch tvůrčích turbulencí dostávat závratě.. Podivný rádoby akční film, který nesmyslně a bez přestání cituje skutečně kdeco, plný naprosto zrůdných hovadin v čele s letadlem, za jehož vánoční výzdobu by se nemuseli stydět ani chovanci psychiatrické kliniky, kam patří všichni, co se na filmu podíleli, se během pár minut stává dokonalou přepjatou parodií žánru i sebe sama, z čehož nesleví ani na okamžik, aniž by si toho byl vůbec všiml.. ()

vegetol.mp

Dost záleží, co od tohohle filmu člověk čeká. Pokud hledá napínavý inteligentní thriller, je na špatné adrese. Pokud ovšem čeká zabijáka času na deštivé sobotní odpoledne, kde může hodit mozek na volnoběh, dá se to snést. Nejlepší co se dá v tomhle jinak nepříliš inspirativním thrilleru najít, je zábavný a hláškující Ray Liotta, který má o úrovni toho všeho své mínění a podle toho taky hraje. Docela dobrý nápad je tu tedy zredukován na stupidní historku, které nepomůžou ani solidní herci ve vedlejších rolích. Škoda promarněné šance. Ale zas tak zlý, aby to musel být 296. nejhorší film to zase není. ()

Martin741 odpad!

Co sa v tomto svete niekedy deje, nad tym mi rozum zastane. Tak napriklad nejaka reziserska lama, ktora drzala kameru asi raz v zivote, sa rozhodla natocit akcnak. V dnesnych casoch sice nic nove, kadejake jelito uz kadeco toci / serial Panelak..../, ale co je vela, to je vela. Scenaristovi sa asi pri pisani scenara mozgove bunky uplne zoskvarili, alebo zamrzli ....... dej ziadny, triky predpotopne ....... s kludnym svedomiom dam tejto sracke 0 % ()

rakovnik

S ohledem dobu vzniku se nejedná až o takový průšvih, nicméně film trpí na slaboučký scénář. Skoro všichni se chovají hloupě a Brendan Gleeson má roli, kterou bych od něj opravdu nečekal. Na rozdíl od podobné krávoviny "Hadi v letadle", se tato bere až moc vážně. Nicméně na nudný pozdní večer jednou za dlouhý čas klidně. ()

LukeUp odpad!

To se nedá ani hodnotit, větší stupiditu jsem snad ještě neviděl. Tímto bych chtěl poděkovat Nově za to, že to nasadila do programu, protože dobrovolně bych se na to nikdy nepodíval. ()

Compadre

Televizní klasika...neříkám, že je to bůhvíjaký zázrak , to vůbec ne, ale že to na CSFD dopadne až tak špatně, to jsem teda nečekal. celkem tuctová, neambiciózní podívaná, která mě nikdy úplně nepobasví, ale hlavně ani nenasere. ()

-ELFKA- odpad!

Rozhodne neodporúčam tehotným ženám. Ranné nevolnosti by sa znásobili a navyše by sa objavili nové počas celých 24hodín po zhliadnutí filmu. ()