Perfect Marriage Revenge

• Južná Kórea Wanbyeoghan Gyeolhonui Jeongseok (viac)
Južná Kórea, 2023, 12 h 34 min (Minutáž: 60–77 min)

Mladá malířka z bohaté rodiny se vdá, jen aby zjistila, že její manžel miluje její sestru. Po tragické nehodě se probudí v minulosti, odhodlaná změnit svůj osud a pomstít se své rodině za pomoci zámožného dědice. (mikki089)

Lama.Lama

Za mě hodně povedená záležitost, herecké výkony na jedničku, plné emocí, zápletka zajímavá s dobrým tempem, bez velké vaty. 🫰🏻 ()

bulinka

Za mňa prvý seriál, ktorý Song Hoon-ovi sadol. Možno proste aj vekom aj herecky dozrel, ale tu ma bavil. Okrem neho som väčšinu hercov nepoznala. Herecký kasting na záporné postavy, ale vyšiel na výbornú. Aj hlavná ženská postava bola super. Premena zo šedej myšky a chudinky na ženu, čo išla po pomste bolo super. Koncept pomsty ako takej nemusím, ale tu vlastne ona chcela, len aby sa im vrátilo to všetko, čo negatívne urobili jej. Klamstvá, faloš, využívanie, urážanie...atď. Koncept nehody a vrátenia v čase a osudového stretnutia/lásky bol super vymyslený, i keď v daný deň, som čakala, že tam bude niečo viac, čím sa vysvetlí to znamenie na ruky a prečo ho mali. ()

Felisr

Úplný souhlas s uživatelkou bulinkou. Song Hoonovi konečně někdo nabídl roli, ve které není za nabubřelého Narcise, tudíž měl co hrát a mohl i předvést, že hrát umí. Téma šikany hlavní hrdinky naštěstí není tak syrové jako v nedávném The Glory, přesto si hrdinka užije své. Když pochopí, že o některé věci si svou pasivitou téměř říkala sama a rázně obrátí list, teprve přijde ta správná jízda. ()

Gada

Pokud máte rádi dramatické zápletky se silnou dávkou romantiky, určitě se podívejte. Seriál vypráví příběh o ženě, která se díky vrácení v čase může pomstít svému do jiné ženy zamilovanému manželovi, kruté nevlastní matce a odporné sestře. Velmi dobře napsaný příběh  podtrhují opravdu skvělé herecké výkony. Zejména hlavní dvojce předváděla scény, ze kterých se mi tajil dech. Konec druhého dílu - nádhera. Doslova jsem byla unesená herectvím Jung Yoo Min. Od počátku mne seriál pohltil. Díky krásné romantice, hudbě a potěšujícím momentům odplaty. Konec dokonalý. Klobouk dolů před tvůrci a všem okolo tohoto díla. Nemůžu jinak, než dát 5*. ()

TedyM

Povedené drama po všech stránkách. Super příběh, romantika a (kromě prvního dílu) racionální hlavní hrdinka. Líbilo se mi rychlé tempo. V druhé polovině, kdy se už intrik a pomsty zdálo hodně, seriál nabral opět více romantický kurz. Plusové body má Song Hoon za sexy mužský hlas a vzhled 👏. Více seriálů s ním, prosím 😁. ()

skorpik42

Skvelá dorama s vyzretymi postavami, rýchla jazda, žiadna vata, užila som si to od prvého do posledného dielu. Vrelo odporúčam každému. ()