Beacon 23 - Season 1 (2023) (séria)

Rocky (S01E05)

(epizóda)

warrenur

Zaujem a atmosfera neskutocne padla. A ano, iste je to odlisnymi scenaristami ako pri predoslom dieli. Tu su dvaja a zrejme dlhsie "bafkali", kym sa zhodli na scenari. Snazi sa to hrat na "clever", ale vyznieva to opacne. Zaujimave to opat zacne byt az prehranim zaznamu z minulosti o predoslom spravcovi majaku, Solomonovi. Aj to len po dobu cca 10min..kedy je to opat len o posahanej AI s mizernym scenarom. Mam chut to po tomto paskvili zabalit. Co malo byt cielom? ()

GejmronCZ

Reálně si teď můžu s timhle počtem hodnocení dělat, co chci. <smích šíleného vědce>. Ty 3*, které dávám tomu vylepšili % z 29% na 32%. Mám fakt velkou chuť tam narvat těch 5* jen proto, abych tomu zvýšil hodnocení a vás nasral, protože to ani zdaleka neni tak hrozný, jak z toho tady děláte. Je to koukatelný? Ano. Je to výplň? Ne. Dozvíme se něco? Ano. Neříkám, že to je kdovíjak na úrovni prvních sérií Expanze, to v žádném případě, ale tohle? Rly? Hoši jste nějak moc tvrdý. Tak hrozný to fakt neni. Je to jen další průměr okolo 50%-60% s docela pěknou třešničkou na závěr. Hm, to mi připomíná, že bych si po dlouhý době zas rád dal pár třešní. ()