AgnesDee odpad!

Nemám tušení, co při natáčení, nebo vůbec při psaní scénáře, ti tvůrci brali, ale na tento film se bez takových opiátů nedá dívat. Děj nedává absolutně smysl. Charaktery se oproti prvnímu filmu, který byl alespoň koukatelný, změnily o 180 stupňů a film se navíc snažil být až tak na sílu bizarní, až to nebylo vtipný, ale jenom trapný. Dovedu si představit, že tvůrci film točili přesně s tím úmyslem - že to bude bizár, a proto mu to divák odpustí. Ale tady se ani nijak zvlášť nepracuje s různými archetypy romantických komedií, ze kterých by si třeba film dělal srandu, nebo je schválně přeháněl, jako to třeba bylo ve Vánočním princi. Věci se prostě jen tak na random dějí, postavy to tak nechávají a chovají se, jakoby to bylo naprosto normální, a některé situace jsou tak moc absurdní, že jsem si zakrývala oči a doufala, že to utrpení brzy skončí. Tam, kde jednička byla i vtipná a děj měl nějaký ten spád, dvojka pokulhává na obě nohy a ještě má amputovanou jednu ruku. ()

Vikimi odpad!

S knihou to nemělo nic společného. Vůbec mi to nedávalo smysl, po pár proklikaných minutách jsem to musela vypnout. Totální americká sláťárna, která nemá hlavu ani patu. Těch pár promrhaných minut mi pořád dokola běželo hlavou proč se něco takovýho vůbec točí? Totální odpad. Ztráta času. Fujky ()