Akemi si najde nový džob a Mizu řeší, jak se dostat k Fowlerovi. Obě přitom skončí v dost neobvyklém zařízení madam Kadži. (Netflix)

Bambusak

Nope, tohle bohužel nedávám. První půlka dílu by se dala nazvat "side quest the show". Musíme udělat tohle, abychom se dostali tam, díky čemuž se dostaneme támhle. To by samozřejmě samo o sobě nevadilo, ale ani v jedné scéně se neděje nic zajímavého s hlavními a i tak se stále představují nové a nové nezajímavé postavy, navíc jsou všechny události propleteny pěknou dávkou hlouposti a náhody, mých oblíbených scénaristických vymožeností. Vypnuto přibližně v půlce, když před Asemi její pasák nahlas popisuje nápoj, kterým by jí uspal. To už pro ně bylo moc. Není to špatná show, ale čekal jsem něco méně přímočarého a více sofistikovaného. ÁÁÁ ()

karnifex

Velmi erotický díl - pokud existovaly pochybnosti, zda se nejedná o seriál "spíše pro děti", tady byly rozprášeny. A jakkoliv jsou poučení majitelky nevěstince často spíše banality, některé scény/úvahy zde jsou výborné. Vynikající souboj dvou neznámých samurajů v městečku ("malířův podpis"). Setkání Mizu a Akemi u saké je bravurní. "Záchrana" unese dívenky nečekaně děsivá (aspoň pro mě) a její následný komentář v rozhovoru s majitelkou nevěstince nesmírně dojemný. Nejmrazivější pro mě ale byla scéna s Fowlerem v kapli - nutí k zamyšlení.. ()

Marcos22

Velmi silný emotivní díl, který graduje ve svém závěru. Top moment dílu: "Dojde svého klidu."❗SPOILER / Madam Kadži názorně ukazuje tužby mužů, a následně s Mizuem uzavírá dohodu pro poskytnutí informací o tunelu pod hradem, vedoucí k Abijahu Fowlerovi. Odkaz na film/hru Metal Gear Solid - dostání se ke Kinujo❗Šokující závěr, avšak poprvé jsem měl pocit, že nás díl nikam příliš neposunul. Čtyři hvězdy. 👍 (07.01.2024) ()

muti

Štvrtá časť a už sa ide all in. Jeden príbeh videný zo všetkých strán. Jedna misia, jeden kill, jeden večer, dve mstiace sa ženy. Top scéna je skill princeznej len rečami a umom uspokojiť odpudiveho chlapa, ktorého už nič neprekvapí. Unless... And I deny your gift! Madam Kadži je zaujímavá postava, podobná ako zo seriálu The Warrior. ()