Seminář

• Švédsko Konferensen (viac)

Nesourodá parta úředníků vyrazí na zdánlivě nevinný teambuilding, který jim ale trochu pokazí vzájemné neshody. A taky krvežíznivý zabiják. (Netflix)

Dakota1978

Je to příjemný svěží těžko žánrově zařaditelný snímek (prvky hororu, komedie) s barvitě vykreslenými postavami - bezchybně ztvárněnými. Seversky typický černý humor s "tarantinovskou" inspirací se odehrává v kempu v lesích, kam se přijíždí typově nehomogenní parta kolegů teamově družit. Vtipné, svěží dialogy doplněné jednoduchou zápletkou a slasherovsky pojatými popravami. Doporučuji, nebudete se nudit. ()

Martas66

No já se bavil. Za1. "Ty zasraná bábo", když mu šila lebku a za 2. když ta bába odchází neznámo kam za zpěvu We shall overcome se srpem v hlavě 😂😂😂 ()

mdf

Chvílemi mi to připadalo jako Vlastníci, jak se tam pořád dohadovali, jinak nápady na mordy, tam rozhodně byli a i nápaditý střih,maska by se mohla uplatnit,třeba i ve dvojce. ()

gggggg

Tento typ hororu sa dnes už často nevidí. Horor ako klasická vyvražďovačka potešil, ale nemal čím prekvapiť. Musím uznať, že tvorcovia do toho zamiešali humor a tento ťah sa im podaril. ()

lineker

Takže partička uředníčků se nám vydá teambuildingovat do švédské přírody.  A máme zde tradičně úředníčky svině a úředníčky s pomyslnou svatozáří. Na to však hornický zabijáček nemíní brát ohledy ( mimochodem  ta "big head" byla skvělá ) a svojí krvavou pomstu rozjede hlava nehlava, noha nenoha. Nevybočující, neurážlivé, ale také nikterak vtipné. ()

lukaszavadil

Z tohohle filmu jsem nadšený. Tenhle horor se natáčel v zemi, kterou já osobně mám rád - Švédsko. Kromě toho se jedná o tip hororu, který mám nejradši a to Slasher horor. Líbilo se mi, že v tomhle filmu byl někdo přeživší ačkoliv to na začátku filmu nevypadalo. Film se natáčel ve skvělé lokalitě, kde široko daleko nikdo není. Maska zabijáka byla podle mě nejlepší. ()

rafsien

Na to, že je tohle švédskej film tak celkem dobrý. Bylo to výborně natočené a jsem rád že jsem měl čas na to, se kouknout na tenhle masterpiece. Příběh sice byl pěkně divný, ale to se mi líbilo. Jak to bylo všechno v jednu dobu a ne jak ty shitty filmy, který se odehrávají během 20 let. Film doporučuji. ()