Nick Wild, bezpečnostný poradca v Las Vegas, si zakladá na svojej profesionálnej spoľahlivosti, vnútornej rovnováhe a schopnosti vyriešiť každú situáciu. Zároveň je však závislý od hazardných hier a v blackjacku vždy prehráva. Šťastie nie je na jeho strane ani v súkromnom biznise. Mladého klienta Cyrusa učí, ako sa zbaviť strachu a prekonávať krízové situácie, bývalá priateľka Holly po požiada, aby potrestal muža, ktorý ju znásilnil a zbil takmer na smrť. Nick vykoná pomstu, ale rozzúri vplyvných gangstrov s dobrými konexiami. Násilník je totiž synom mocného šéfa miestnej mafie. Na úteku pred podsvetím a vymáhačmi dlhov ho čaká posledný súboj. Bude to jeho najvyššia hazardná hra, tentoraz so stávkou na vlastný život. (TV JOJ)

ER

Opět 100% spoleh na Jasona a jeho roli drsňáka. I když se to tady tak nemlátí,pokus o trocha proniknutí do duše závisláka se vcelku vydařil. ()

Kingjiri

Copak o to, Simon West točit vcelku umí, když zrovna chce, ale taky je schopnej natočit děsnou kokotinu. Wild Card je (bohužel) někde uprostřed. Má určitej potenciál zejména díky slušný a krvavý akci spolu se sympaticky zahranym záporákem. Velkou vadou na krase však je, že obojího je v hodině a půl stopáže hrozně málo (celkem asi tři akční scény, ačkoliv ta poslední s "nožíkama" byla dost efektní). Podstatnou část stopáže pak tvořej "vzrušující" scény z kasína, kdy Nick prohrává pomalu i svoje trenky nebo mimózní dějová linka s mladym ajťákem. Nad dvě silnější hvězdy se, aniž bych lhal sám sobě, fakt nedostanu. ()

netWoor

Jasona si člověk nepouští kvůli příběhu a tak jsem žádnej ani neočekával. Je mi celkem jedno kdo a kde ho vytočí, hlavně ať se pere. Potud to bylo fajn ... příběh je mnohokrát ohrané klišé, ale rvačky jsou super. Jen ... je jich málo. Místo nich se autor pouští do nějaké záhadné psychologie hlavní postavy (kdo je mu na to zvědavej) a angažuje trapného počítačového mága, kterej asi má dát snímku ještě větší psychohloubku. Vyzní to ale spíš opačně. Nicméně za nejulítlejší považuju vše kolem Oka - to bylo co? ()

RAFT

Typycká Stathemovina.Nic zvláštního ,film neurazí, ale taky nenadchne.Furt to samé dokola i stím samým hercem. Co musí v každém filmu někomu nakopat prdel a rozbít hubu.60% ()

TSZ

Nudná sonda do života mafie v Las Vegas. Pokud Statham zrovna někoho nemlátí (bojové scény tu zabírají cca 2 minuty z celkových devadesáti!!), neděje se nic zajímavého a nastoluje otázku, pro koho se tahle nudná béčka natáčí. ()

Shitonit

Dvakrát jsem valil oči co všechno Jásoň umí. Sejmout chlapa z bouchačkou, jebnutím dolaru, to už je docela kumšt. Jinak poměrně dost předvídatelná sračka, ve který hrajou v hlavní roli neony Vegas,. Mám Jásoně hodně rád, asi pořád čekám na nějakej další Podfuck, ale čím dál víc docházím k přesvědčení, že se naučím slova v cizém jazyce, a napíšu mu srdcerivnej bríf, ať už táhne z Holivůdu někam do prdele. Bude mu tam jistě líp a já přestanu očekávat nemožné. ()

john.h

Za každou povedenou bitku tělo na tělo jedna hvězdička. Problém je, že právě to dělá stathamovky atraktivníma a režiséři z toho netěžej a ty tři krátký bitky vyplňujou zbytečnou vatou, tlacháním a špatnejma hereckejma výkonama. Ale tak docela to pobavilo a v rámci stathamovek je to to lepší. ()

Maniik88

Cítil som sa, akoby pozerám blok reklám, ktorý občas preruší film. Desne som sa nudil 4/5 času. Iba 3 krátke fighty, žiadna zápletka a nezaujímavé gamblerské problémy mi prišli žalostne málo. Jedna * za tých pár bitiek, a jedna * za srandovné dokazovanie neviny na stoličke, ktorá bola na igelite (no proste rozsudok mohol byť hneď vykonaný). Chcel som akčnú oddychovku, miesto toho som mal otravnú SOAP operu. ()

papadoce

Najslabší Džejsonov film aký som zatiaľ videl. Podotýkam, že som nevidel všetky. Tak dlhých 82 minút sa len tak nevidí. Akcia bola vcelku slušná, avšak za celý film to boli 3 scénky čo je na akčňák málo. Džejson je ďalším z akčných hrdinov, ktorý by chceli byť hercami. Mám pre nich zlú správu, nebudú. ()

mac000

Obsahová popiska silně zavádějící (jako by byl Nick gay a mstil svého znásilněného přítele v 4% komunitě). Nicméně "kamarád" (spíše Nickův klinent) v tom hraje také ne bezvýznamnou roli, byť ve zcela jiném kontextu. Pouze charizmatický Statham táhne děj. ()

Guran

Musím říct, že mě tento film příjemně překvapil. Nevěděl jsem co čekat. Stathama moc nesleduji a jelikož jsem viděl to slabé hodnocení, tak jsem jenom doufal, že film bude stát za to. Wild card nabízí slušný příběh s ranařem Jasonem Stathamem s břídilem hlavním záporákem. Film hlavně hraje na vynikající mology hlavního představitele již zmíněného Stathama, protože ty hlášky jsou opravdu perfektní. Co však zadrhává. Místama hluchá místa ve scénáři, které chtělo ještě trošku doladit. Na to, že se zde jedná o Stathama, tak má film velice málo akčních scén, skoro, jakoby tvůrci šetřili. Rvaček je tu fakt hodně málo, ale když už nějaká je, tak krví se nešetří a lítaj rány sem a tam. Co mi dále vadilo je místy nepřehledné kamera při bojových scénách a ještě ke všemu to hrozné zpomalování záběru mi to vše jenom znepříjemňovalo. Ale Wild Card je příjemné překvapení tohoto roku. Dobře jsem se u něj bavil. ()

WolfIssen

Simon West oproti předešlým akčním počinům trochu polevil, ale neudělal chybu v obsazení nejdrsnějšího Angličana, který je navíc už dlouho ve výborné akční formě. Jak tady mnozí píšou, soubojů mohlo být více, protože opravdu stály zato, ale úměrou k nepříliš dlouhé stopáži filmu to nevadí. Další Jasonův vydařený film. ()

XXXXXXXX

To jako vážně? Dělá si ze mně West se Stathamem prdel? Kde je ta genialita jeho prvotních snímků? Kde je Martin, Chev Chelios, Jason Ames?? Kde jsou ty časy, když akčnák byl prostě akčňák, Statham nepřehrával a film měl jasnou zápletku, byl nabitý akcí a akční mlátičky v něm nehrály druhé housle? Ty časy jsou nenávratně pryč. Jasone ty už se na ten film fakt vyser a běž makat někam do reklamy nebo tak. Děsím se, v čem uvidím jeho holohlavé veličenstvo příště... ()

Mamlas

...jedna z těch slabších Stathamovek. Postrádá to děj, je to takové chaotické, ukecané a celé nějaké divné. Nelíbilo se mi to, ač na tohoto protagonistu se obvykle ve filmech dívám rád. ()

helrohir

Veľmi slabý odvar akčného filmu. Statham je herecké drevo a nikdy mi nebol sympatický. Aj keď musím uznať, že fighty mu idú perfektne. Lenže v tomto kúsku je ich minimum a zvyšok času nás trápi nevýrazný dej s mierne priblblým scenárom a otravnými postavami. Pár úsmevných scén prihodím k dobru, ale ináč len podpriemer. ()

Statham předává kurýrskou štafetu

Statham předává kurýrskou štafetu

11.02.2014

Kurýr dodnes patří mezi nejznámější filmy Jasona Stathama. Neohrožený řidič Frank Martin to dotáhl na tři celovečeráky, předloni se pak přesunul i na malou obrazovku, kde si ho zahrál Chris Vance.… (viac)