Ivan je čtyřicátník a opět se zamiloval. Přestože má za sebou už tři nevyvedené manželství a tři děti. Ty sice vídává, ale občas se stane, že dohodnuté víkendy jednou za čtrnáct dní nestihne. Pořád slibuje, že si udělá čas a určitě s dětmi stráví letní prázdniny, ale skutek utek. To však platilo do června. Ivan se zamiloval do Sáry a jako vždycky ji v jakémsi pomatení smyslů požádal o ruku. Sára s otcem vlastní kemp u jezera. Nic luxusního, ale ani žádný průšvih. Sára má podmínku, že si Ivana vezme, ale musí ho líp poznat. Dva měsíce v kempu jejich vztah pořádně prověří. Ivan nehodlá nic riskovat a omluví se všem svým exmanželkám, že tyto prázdniny mu to prostě nevyjde a děti si vezme hned jak to bude možné. Jenže bejvalky nejsou hloupé, dají se dohromady a během pár dní zjistí, co za tím je. To je prostě nepřijatelné, aby jim narušil prázdninový program kvůli nějaké nesmyslné potenciální svatbě. Rozhodnou se, že do kempu prostě pojedou a děti mu tam nechají… (TV Prima)

HMTD odpad!

Dám filmařům jednu radu. Už přestaňte obsazovat Kluse, ten chlap je v herectví uvěřitelný, jen když hraje naprosto slizkého uchyláka, jinak zkazí snad každý počin kam vleze. Měl nějaké mindráky, nějakou dobu si pohrával s "ezoterikou" trochu mu z toho hráblo, ale protože ho část populace ještě bere, tak se obsadí a dopadá to jako v tomhle seriálu. Možná tomu seriálu křivdím, kazí to scénář, ale místy je to i vtipné a ne všichni herci hrají tak odpadově jako Klus, který to táhne někam k zemi. ()

ostravak30

Faktem je, že jsou i horší seriály než Zalez do spacáku. Nicméně od scénáristy Post Coitum či Kameňáku těžko čekat něco víc. Problémem seriálu je jednoznačně jeho dramaturgická složka. Vždyť se tam nic neděje! 8 epizod se Sára rozhoduje, zda si Ivana vezme. Nevím jak si ho chce v kempu otestovat, jelikož se všichni povětšinou jen poflakují a nic nedělají. A pokud se už Ivan k něčemu dostane, tak všechno zmrví. Vzhledem k charakterům dalších postav je vlastně docela obdivuhodné, že kemp dokázali vůbec provozovat. Jako bonus jsou zde potomci, kteří se nudí a nemají žádnou velkou zábavu. Čemuž se ale nelze divit, když se jim dospělí nevěnují. Skutečné klenoty jsou ale tři bývalé manželky, jejichž inteligenci by předčili i hrábě z Hornbachu. Nemají nic na práci a mohou si dovolit celé léto dovolenkovat, povalovat se a klábosit o krávovinách. Hlavně tedy řešit ostatní. Kdyby se tvůrci alespoň pokusili vymyslet zábavné epizody, ale osm dílů kafrání rádoby filozofických debat na témata lidské existence, muži vs. ženy apod. je něco, čemu chybí více vtipu, zábavných scének a příběhů kombinovaných s dramaty. Je to plytké, nijaké, nudné, bez nápadu... ()

Erutan_Revol

Možná by to mělo i určitý potenciál na odlehčenou komedii, když člověk zrovna nehledá nic intelektuálně náročného a chce jenom hibernovat u televize a občas se zasmát. Bohužel ale to jediné, co má tenhle seriál nabízet (humor) je neuvěřitelně trapný. Nápady na vtipné scénky nejsou často špatné (viz tři manželky, oregáno místo trávy atd.), ale brutální přehrávání a rozpitvávání daného vtipu z toho dělá festival trapnosti na úrovni třídních scének na rodičovské akademi základní školy. Koukat na tohle je podobně za trest a taky jen koukáte na hodinky, kdy už to utrpení skončí. 1/10 ()

rigby

Po všech těch temných případech, metodách mostů a nebes jsem si potřeboval trochu odpočinout. A tento seriál posloužil naprosto skvěle. Je to prostoduchá letní zábava na první dobrou, některým vtípkům se divák i zasměje, pár zajímavých herců se tam objevilo. Neměl jsem žádná očekávání a byl jsem spokojen. 2- ()

• Seriál se natáčel v kempu Brozany nad Ohří. Natáčelo se i v Litoměřicích či Velkých Žernosekách. (Krata21)
  • Ivan (Tomáš Klus) dostává školení, jak kontrolovat záchody. Přestože mají kontrolovat, jestli „to splachuje“, nikdo splachování nekontroluje. Navíc ze 4 záchodů „zkontrolovali“ jen 3. (pjotri)