Ivan miluje Sáru, a proto ji žádá o ruku. Jenže Sára po pouhých třech měsících vztahu váhá. Dává Ivanovi možnost přesvědčit ji, že je ten pravý, během letních prázdnin, které spolu stráví v kempu patřícím Sářině rodině. Podaří se Ivanovi získat srdce Sáry navzdory třem exmanželkám a třem potomkům, o kterých Sára nemá ani tušení? (TV Prima)

rublik05

Dle zdejší vysoké koncentraci odpadů v komentářích jsem čekal nějakou hrůzu, k mému velkému překvapení se ale jedná o vcelku příjemnou, oddechovou rodinnou komedii, jež je sice otřesně natočená a přihlouplá, na druhou stranu má ale příjemnou atmosféru, herci jsou v rámci možností fajn, čas od času jsem se i upřímně zasmál, takže rozhodně se nejedná o žádnou velkou tragédii. Zkrátka takový standardní, ne moc povedený, avšak neurážející televizní rodinný seriál. Jelikož teď v telce nic kloudného stejně není, tak nejspíš mrknu i na další díly. Když už nic, tak snad budou alespoň lépe natočené. 3/10. ()

vlcekmirek odpad!

Další zbytečný seriál. Ona je to v podstatě taková fabrika. Tvůrci i herci mají zajištěný pravidelný příjem, nalajnovanou pracovní dobu a jistotu, že se o nich bude stále vědět. Když se to nechytne, změníme kulisy, vymyslíme nová jména a trochu jinou zápletku a vesele točíme dál. Pitomci u obrazovek budou vděční za každou ptákovinu, hlavně ať u toho nemusí moc myslet. A my jsme stále na výsluní... A kdyby náhodou ne, zavoláme bulvární pisálky, aby o nás něco pikantního napsali a zájem je opět zaručen. ()

JoshSparks odpad!

V nasi kotline mame 2 vyznamnejsi komercni televize, jedna je zde jiz pres 30 let a prinesla cas od casu zajimave serialy. A pak je tu Prima, ktera jede jednu "bombu" za druhou. Ohrany serialovy vzorec jednou okoreneny zviratky (Zoo), brutalni tyrani divaku v podobe ne-pohadkoveho pribehu (Eliska a Damian) a ted si mame zalezt do spacaku.. Nekdo, kdo sedi v Prime na penezich ma bud naprosto zvraceny vkus na s prominutim sracky anebo absolutne postrada soudnost. A vse jen podtrhuje nekonecna recyklace tech samych otravnych tvari jako je Smetana, Buresova, Klus. A konkurence mezitim prisla s Metodou Markovic.. sakra nepomer, ze? Takze odpadni roura, opet a zase, je me lito, prima podivana se znovu nekona. ()

tein odpad!

Mohl by uz nekdo prosim prestat obsazovat toho "pisnickare" do filmu/serialu? On sice neni jedinym ani hlavnim problemem cele teto nevtipne hruzy, ale uz v prvnich minutach ukaze o jakou tragedii se vlastne bude jednat. Ovsem vzhledem k tomu, ze zde (asi kvuli rezii, hloupemu scenari a dementnim dialogum) i herci predvadi totalne amaterske neherecke krecovite vykony, tak on se tam vlastne ztrati i ten traged marne se tvarici jako herec... ()

Sabrewulf odpad!

Neskutečná zoufalost. Člověk už si říká, jestli tyhle Primácké (potačmo české seriálové) sračky jedoucí stále na té stejné vlně, nejsou jednoduše nějaké praní špinavých peněz nebo tak něco. Tam už není žádná snaha odlišit se něčím, všechny ty sračky splývají v jednu. Naprosto KATASTROFÁLNÍ jsou zde herecké výkony. Tady lidi plivou na Kluse a i když toho člověka nemám rád, musím se ho zastat, že v rámci toho, že herec není, to celé ustává mnohem lépe, než právě ti profi herci, kteří mají mít herectví jako hlavní zdroj obživy. Je mi jasné, že je to hodně o tom, jak se v současných seriálech točí co nejrychleji, takže všechny scény jsou natočeny "instantně" a že režie ty herce neumí vést, ale proboha, ta současná herecká generace je OBŘÍ HROMADA HOVEN. Opravdu se už nedá koukat na to, jak všichni v těch seriálech a filmech ochotničí, to úplně krvácejí oči a uši z toho jalového přednesu (tímto zdravíme např. Leichtovou). Česká tvorba jde do hoven i díky tomuhle, to má na tom velký podíl. Vůbec si nedovedu představit, jak to bude vypadat, když všichni herečtí bardové vymřou a nám zůstane jen ten současný plevel. Hnus! ()

• Ivan (Tomáš Klus) dostává školení, jak kontrolovat záchody. Přestože mají kontrolovat, jestli „to splachuje“, nikdo splachování nekontroluje. Navíc ze 4 záchodů „zkontrolovali“ jen 3. (pjotri)