Jižanský thriller z drsného městečka v Mississippi, kde se žena a její dcerka ocitnou v přestřelce, když se násilně zkříží whisky, zbraně a touha po pomstě. (mikki089)

M.i.k.e

Spíš béčkové slowburn drama z prostředí amerického jihu, které je plné nešťastných postav bojujících se svojí minulostí a hledajích cestu a naději na lepší zítřky. Příběh sice není nijak převratný, ale svůj účel plní a postavám, které bojují s okolnostmi a sami se sebou není problém držet palce. Hedlund v těhle filmech druhého sledu odvádí stabilně dobrou práci, Gibson je ve vedlejší roli na minimalním prostoru fajn a Willu Fitzgerald bych moc rád viděl častěji a přál bych jí prostor ve větších filmech…60% ()

Lacike

Ďalší ojeb na fanúšikov Mela Gibsona. Mihne sa tu na minútu, maximálne dve. A aj to zbytočne. Zvyšok sledujeme totálne nezáživný príbeh nejakých redneckov zo zapadákova. Technická kvalita je síce lepšia ako u posledných Willisoviek, ale výsledná kvalita je rovnaká. Mele, zabaľ to. Nemá to cenu. 1/10. ()

Milky.

Neuvěřitelně pomalé drama, kterému chybělo napětí, normální hudba, sympatičtější postavy, uvěřitelnost a trochu i koule. Vlastně u závěrečných titulků jsem řekl "To bylo strašné, tohle stopero režírovala ženská". Mno....zjistil jsem, že se nemýlím. Jednu hvězdičku dávám za Mela Gibsona, jinak mi na žádné postavě vlastně nijak nezáleželo. Dalo se to natočit úplně jinak a lépe. ()