Na maděru

• USA Obliterated
USA, 2023, 6 h 50 min (Minutáž: 44–58 min)

C. Thomas Howell, Shelley Hennig, Nick Zano, Paola Lázaro, Alyson Gorske, Terrence Terrell, Eugene Kim, Carl Lumbly, Ivan G'Vera, Costa Ronin, Kellee Stewart (viac)

Speciální jednotka zmaří nebezpečný útok v Las Vegas a hned to náležitě oslaví. Pak ale začne jít opravdu do tuhého a všichni budou muset rychle vystřízlivět. (Netflix)

Recenzie používateľa BROKEN_ k tomuto seriálu (4)

Na maděru (2023)

Tvůrci zde natočili poctu béčkovým seriálům z 80. a 90. let. Seriál se nebere vážně a vznikl od toho, aby člověk během sledování vypl mozek a bavil se. Od tvůrců Cobra Kai se samozřejmě čekalo víc, ale pokud zde potřebovali opustit páru od karate, tak dobře. Já jsem se totiž u seriálu bavil. Má to sice, až moc tlačen na sílu humor, ale u tohohle seriálu jsem se bavil hodně. Na postavách mi záleželo a bavili mě všichni hlavní hrdinové. No a nyní mi dejte závěrečnou 6 sérii Cobra Kai prosím. 7/10 ()

Skuteční američtí hrdinové (2023) (E01)

Nový seriál od tvůrců Cobra Kai je po první epizodě zábavnou, vulgární podívanou, která se nebere vážně. Ano byl bych radši kdyby tady už byla závěrečná šestá řada Cobra Kai, ale nevadí. Na maděru zatím vypadá, že jako zábava tenhle seriál poslouží skvěle. Jsem zvědavej, jak se povedl zbytek epizod. V druhé polovině epizody jsem se bavil královsky. Scéna s odjištěním bomby je dokonalá :-D. ()

Kostky (2023) (E03)

Pitomost to sice je, ale je to udělaný správně komediálně, až se musím přiznat, že se královsky bavím, takhle nahlas jsem se dlouho nebavil u seriálu. Tvůrci Cobra Kai chtěli nejspíš, jak to tak vypadá od karate opustit páru a nadělují nám tady seriál, který svým stylem připomene jejich filmové projekty Prcičky, Zahulíme uvidíme. Na maděru je zatím pro mě po třech epizodách skvělá zábava. Má to energii a dobře to odsýpá. :-) ()

Někdo tu střílí! (2023) (E05)

Nevadí mi, že je to blbost, ale poslední dva díly ztrácejí jaksi dech a je to čím dál trapnější. Humor je tlačen na sílu, někdy je to už moc. No ještě tři epizody... jsem zvědav, jestli to bude horší. :-/ ()