Vyber lásku

• USA Choose Love

Současný přítel, který je jí oporou? První láska znovu ve hře? Nebo okouzlující rocková hvězda? Interaktivní romantická komedie, ve které máte vybrat partnera pro Cami. (Netflix)

Lilith03

Páni, páni, páni, tohle je geniální! Interaktivní filmy Netflixu miluji, miluji Lauru a miluji i tenhle žánr, nepotřebuju to pořád, ale zrovna sem se tak hodí ta možnost volby.  Mají to úžasně zpracované, jsem zrovna nemocná, takže u toho sedím už tolik hodin a klikám nové a nové možnosti :⁠-⁠D. Věřím, že to je i něco, k čemu se za nějaký čas vrátím zase a budu opět klikat. Skvělé, každému doporučuji. ()

Veronik.3853

Aj niekomu vyšlo že by neskončila len s tým s ktorým bola na začiatku? :D :D lebo som skúsila snáď všetky možnosti :D .... a vždy skončila s ním. IInak hodnotím fajn na taký oddych po práci. nič náročné na rozmýšľanie a hlavu. Plytké, hlúpe... ideálne na ťažký deň po náročnej práci v korporáte. Napriek tomu si to nezaslúži viac ako 3 hviezdičky. ()

mia.com

Interaktivni porad v telce, kde si sama vyberu, s kym hlavni hrdinka skonci? No pecka! Tohle me bavilo. A nebylo to dlouhe, takze proste parada. Za nejaky cas muzu navic zkusit znova a vybrat jine odpovedi. ()

Wajny13 odpad!

Co to jako bylo?!?! To snad není možný....Ten film je totálně stupidní - interaktivita nula nic - sama vás v některých situacích opravuje. Příběhy nedávají smysl - ani jeden a ty konce jsou totální nesmysly! ()