Kókaku kidótai: Stand Alone Complex - Season 1 (2002) (séria)

Šikaku soši ga warau INTERCEPTER (S01E04)

(epizóda)
  • Japonsko 視覚素子は笑う INTERCEPTER (viac)

Arkanoid

Opäť nádherná animácia nočnej osvetlenej budovy v čiernej a jedovato zelenej. Hacker je zabitý, keď kápne na niečo týkajúce sa veľkých rýb. V deň svojej smrti to chce prebrať s Togusom. Ten je do toho potom zatiahnutý svojou morálkou a verí, že smrť jeho bývalého kolegu nebola obyčajná nehoda. Podarí sa mu postúpiť v prípade zdanlivo bez dôkazov a aj keď zápletka pripomína rutinu, dôraz na atmosféru, podmanivú ambientnú hudbu a hodnoty zaradí epizódu medzi vysokú kvalitu. Epizóda sa navyše štruktúrou vymyká predošlým, keďže končí šokujúcim odhalením s cliffhangerom. ()

darthvader77

i thought what i would do was pretend to be one of those deaf mutes První epizoda, která není sebe-uzavřená no a je to pecka. Úvodní scéna s policajtem při níž by se dalo napětí krájet je vynikající stejně jako bouchnutí auta při cestě za Togusou. Opětovné intrikaření, které sekce provadí 9 chirurgicky s efektivním využitím médií je absolutní lahůdka, stejně jako snaha policie zamést napojení na korporací a vyšší místa pod koberec. No a v poslední chvíli se objeví pravděpodobně hlavní záporák celé série, takže jsem zvědav kam tohle povede ()