Shane Gillis: Beautiful Dogs

Chris Newhard

Účinkujú:

Shane Gillis

supEnoc

Pretty strong, feels a bit weaker než první, pravděpodobně protože některý bity jsou seemingly repetitive a taky jsem je slyšel na podcastu ve starší formě. Nicméně za MSSP bych právě hvězdičku přidal takže je to zpět na 5. Rozhodně jeden z nejlepších working standupů at the moment. ()

TheEvilTwin

Prvních 10 minut bylo celkem těžkopádných, ale pak už se to rozběhlo správným směrem a já se bavil. Shane má svůj styl standupu a možná bude trvat, než si na něj divák zvykne, ale po chvilce si jej vlastně dost oblíbí a celkově jde z tohohle kluka dost pozitivní vibe. Fajn zábava na večer. ()

Fifer

Gillis jede na nové mladé vlně stand-upu a šlape mu to. Stand-up je vtipný, ale nic geniálního. Ovšem závěrečná historka s návštěvou domu George Washingtona byla naprosto famózní a skvěle vystavěná. ()

Devadesát Dva

Shane si mě za poslední dobu dost získal, protože na mě vyskakují samý shorts a sestřihy jeho podcastů apod. a tolik smrtících vsuvek a momentů a přirozeného timingu jen tak neuvidíte, proto ho taky aktuálně řadím mezi mladší generaci mých oblíbenců jako je třeba Mark Normand (se kterým mají mimochodem úžasnou synergy). Z čeho si utahuje zkrátka nemá žádnou brzdu, ale není to žádnej provokativní blind hate, není to nucený, jako můžete vidět u spousty lidí, co tu práci grindí, je to hodně natural flow, jako když kecáte u piva, flow toho, jak zkrátka přemýšlí. Za mě vede část "down syndrome rules" a jak jinak, jeho celá Trump impression část, je prostě best in business, ale je to takové konzistentní, drží si to hladinu kvality celou hodinu a velmi chytře volí témata, jako aussie accent, George Washington, ex boyfriend NAVY SEAL. Za měsíce snad jedna z nejlepších show, a že standup sleduju rád a hodně. Neustále se k tomu vracím a baví mě to čím dál víc. 8.5/10 ()