Život Scotta Pilgrima je jedna velká flákárna. Pak ale potká dívku svých snů s duhovými vlasy, přeskočí jiskra a jeho pohodička je pryč. (Netflix)

skorpion112

Na toto jsem byl natěšený jako malé dítě (jsem obrovský fanoušek jak filmu tak komiksu) a musím zatím říct že je to minimálně obstojné. Dodržuje se zde tradice, že každá adaptace scotta pilgrima přináší své vlastní nápady a inovace do hry. Anime tedy kombinuje skvěleé nápady z filmu a komiksu a zároveň přináší mnoho vlastních. Až na extrémní zkracování (postava Knives, která je strašně důležitá pro celý příběh v první epizodě prakticky není?) si myslím že dostaneme něco výjimečného. ()

homer91

Na Scotta Pilgrima jsem se jako velký fanoušek jeho příběhu těšil už od oznámení seriálu. Bylo to něco naprosto fantastického. Původní casting z filmu+ původní hudba z videohry+ původní předloha animace slibovaly sázku na jistotu. Těšil jsem se, že seriál může více a detailněji zmapovat povedenou komiksovou předlohu a více se zaměří na jednotlivé vtípky a události. Po shlédnutí první epizody jsem však poněkud v rozpacích, protože mi děj přijde poněkud uspěchaný a naopak se extrémně zkracuje vybudování jednotlivých linek. Dále tu jsou změny oproti předloze, které špatně snáším. Uvidíme, jak to bude dál - zatím 4* ()

Remivsremi

Hned první epizoda mi připomněla můj rozporuplný vztah k filmu. Mnoho scén je úžasných, promyšlených po ten nejmenší detail. Ale příběhově mě to vždy odradí a štve. Navíc první epizoda byla dost chaotická a nesourodá. I těch necelých 30 minut se nepříjemně táhlo. ()