V ospalém supermarketu najde skladník Jirka obrovskou zásilku drog. Místo nahlášení na policii se ale se svými kolegy Šárkou a Iggym rozhodne drogy prodat. (prima+)

blackkocour

podle Lydie žije v České republice 5% obyvatelstva uživajících perník.. takže, to se chápat dá, jen nechápu proč se způsob dopravy změnil z Los Pollos Hermanos na banánovky z Kolumbie do Albíka 🤔 ()

mira007

Tři zoufalci ze supermarketu najdou mezi banánama 100kg kokainu a uvidí v tom možnost raketové změny společenského statusu - první díl seriálu Primy se trochu vymiká běžné produkci jak se to snaží - moderní klipovitá forma, trocha sarkasmu, rychlý střih, otevřená mluva, dokonce soft porno ikdyž fejkové rozrastrované ať už Malý na záchodě (WTF) nebo Dobrý vs. Konigová... potud dobré, jenže k čemu je to prvotní nadšení, když člověk zjistí, že to po deseti minutách jede úplně bez šťávy a působí to upoceně, ikdyž se to sympaticky snaží. ()

Sebule

Musím říct, že na české poměry opravdu netradiční. Jak už ten colograding, světla nebo celkový feel z toho seriálu, za mě první díl docela dobrý. Hodnocení: 7/10 ()

Kropajda1

Seriál jsem si pustila pouze z pracovních důvodů a byla jsem hodně mile překvapená. Pokud tak bude pokračovat, tak si možná Prima napraví pošramocenou pověst po Elišce a Damiánovi. Sandry Novákové je sice v poslední době všude plno, ale tady je opravdu bombastická. Hlavně se nezaměřujte na její obočí, jinak už neodtrhnete oči. Krátké epizody jsou nacpané dějem, bez zbytečné omáčky. Dávám plný počet. ()

Tadas

Pilotní díl dost zajímavý, hlavně na české poměry něco úplně jiného, zatím mě to baví a mám chuť se hned podívat na další díl. ()