Láska a sex v severských zemích

(TV film)
  • Francúzsko Love and Sex in Scandinavia
Francúzsko, 2021, 54 min

Skandinávie je se svou pověstí liberálního a sexuálně otevřeného regionu ideálním příkladem rovnosti pohlaví. Stačí to však k zajištění harmonie mezi muži a ženami? ... Již od mateřské školky se děti ve Skandinávii a na Islandu učí zpochybňovat genderové stereotypy, které jim společnost vnucuje. V jedné třídě skupina malých dívek skanduje „jsme silní“, zatímco je jejich učitelka povzbuzuje, aby křičely a prosadily se. Vedle se chlapci učí navzájem si lichotit a vyjadřovat své pocity. V kostele v Reykjavíku zřídila pastorka hodiny sexuální výchovy, aby pomohla teenagerům pochopit jejich touhy. Zde je podporována masturbace a nic není tabu. Tento progresivismus má ale i překvapivé vedlejší účinky. Pokud jde o randění, skandinávské ženy téměř vždy udělají první krok. Často mají tendenci shledávat své mužské partnery stydlivými, až upjatými. Někdy se k nim muži ani neodvažují přiblížit. Vikingský muž je dnes uprostřed krize mužství. (Česká televize)

single

Sexmise v praxi. Tam žít jedině za trest. Pěkně se odkopaly, z chlapců vychovávají duševní mrzáky a pak si stěžují, že nemají chlapy. Zoufale chodí do barů lovit aspoň turisty, ale i ti je mají v paži. ()

ostravak30

Krize mužství neprobíhá zdaleka jen v severských zemích, ale pravda je, že liberální přístup je v něčem správný, v něčem příliš přehnaný. Důsledky pociťují na severu nyní. Muži jsou zahnáni do kouta a nemají odvahu dělat první krok. Ženy jsou tím znechuceny. A že vše souvisí se vším se ukazuje vzápětí. Chybí dostatek párů a tím pádem i narozených potomků a tím pádem i zaměstnanců atd. Pociťuje to celá Evropa a potažmo svět. Druhá strana mince je, že feminizace světa dospěla tak daleko, že pouhé oslovení na ulici je bráno téměř jako sexuální obtěžování a tak se moc nedivím, že se k tomu muži nemají. Zkrátka, ženy sklízejí ovoce toho, co společnost sama zasela. Jak se s tím vypořádat? Podle mě už nijak. Pomalu zjišťujeme, že liberalismus má i své stinné stránky a je tak otázka co dál a jak temná budoucnost čeká celou Evropu. ()

Petr490

Sedět poslední prázdninový týden doma a náhodně projíždět televizí za účelem shlédnutí něčeho netradičního, je občas zábava. Někdy se to ale vymkne z rukou a skončím u sledování něčeho jako je toto. 50 minut neskutečného bizáru a národní mentality, která na mě působí jako vymytá sekta. Jakože ženská co si upeče v 20 letech děcko, v 24 letech ho odhodí v pátek odpoledne ke tchýni a jde se kurvit do baru je jen třešnička. Dokument je hlavně o sterilních chlapech (myslím osobnostně, technicky mohou být také sterilní ale o tom dokument nebyl) kteří si platí přihřátého Brita nejspíše indického původu, aby jim našel partnera v průměru na 10 pokus a neskutečně si při tom mastí kapsu, protože pokud si pamatuji dobře, každý klient mu nasype do kapsy 25 000 euro ročně za členství v sektě zoufalců. Jelikož si severské země zakládají na rovnoprávnosti, v sektě se nachází i ženy které si z pestré palety neschopných zoufalců vybírají. Dokument je také o uječených feministkách, které si vychovali z chlapů neskutečné ňoumy do takové míry, že už ani nejsou schopny si je umotat a poroučet jim. Ani nemluvě o těch vymytých holčíčkách školkového věku, které skáčou jako opice po hrazdě a řvou na sebe v kroužku s odůvodněním učitelů: "aby nebyly utlačované chlapci a uměly si dupnout". I celkem zajímavý pohled byl na kluka okolo 5 let věku, který si do svojí dlouhé kadeře zapíchl třpitivou sponku, nalakoval si každý nehet jinou barvou, oblékl se jako Superman, rozložil si kočárek, hodil do něj plastové mimino a vozil ho takto oblečen po bytě a jeho matka ho v té schizofrenní identitě bezmezně podporuje. Největší výtlem jsem chytil při tom, jak si tam pochvalovali "rovnoprávnost a sílu žen" a pak z nich v zápětí vylezlo, že zrovna severské země jsou na špičce v domácím násilí a žádný případ se třeba na Islandu za poslední rok nedostal ani k soudu, protože skončil jen jako pouhé oznámení na policii. Asi ta nezávislost žen je tak silná, že tam ženy pohrdají i soudem a spravedlností. Takhle to dopadá, když se parta levičáků a uječených feministek pustí do boje proti lidské přirozenosti a dopadne to naprostou zdegenerovaností na národní úrovni, která vůbec nic nevyřešila, spíš naopak podnítila v půlce chlapů násilnický tendence a z druhý půlky vytvořila impotenty. Že já na to koukal střízlivej... Tři hvězdy, za syrový zážitek čistokrevné degenerace. ()