Malý Nicky - Satan Junior

• Česko Malý Nicky - Satan Junior (viac)

Nicky (Adam Sandler) se svému tátovi Satanovi moc nevyvedl. Síra mu smrdí, páchání zla ho nebaví a víc než o kažení čistých panen se zajímá o heavy metal a pekelný hlas Ozzyho Osbourna. Jeho dva ďábelští bratři Adrian a Cassius jsou ovšem z jiného těsta. Jde jim o pekelný trůn, kterého se tatíček Satan (Harvey Keitel) ještě zdaleka nehodlá vzdát. Aby o pár tisíc let urychlili jeho odvhod do penze, provedou oba po čertech snaživí mládenci jisté velmi ošklivé věci, jejichž následkem zamrzne pekelná brána, vyschne přísun nových duší a táta Satan se začne rozpadat. Jediný, kdo může zastavit jejich řádění je malý Nicky - Satan junior. Aby to dokázal, musí se ovšem vypravit mezi lidi a tam způsobit opravdu pekelný zmatek! (oficiálny text distribútora)

Triny

Já se omlouvám, ale tohle nějak nestíhám.. Už jen koukání na Sandlerovu zkřivenou držtičku mě neuvěřitelně vytáčí.. - vlastně se kvůli tomu nemůžu na nic jiného soustředit.. Ou, a dost přepínám, nedokoukávám.. Prozatímně jedna hvězda a vzhledem k tomu, že doufám, že už to nikdy neuvidím, asi se hodnocení nezmění..:P:) ()

otík

Komedie plná zajímavých herců je především ukázkou "debilního" Sandlerova pojetí ujetého třetího syna Satana, který musí na Zemi, aby přivedl zpět své "podařené" bratry a tak zachránil svého tatínka. Při svém snažení narazí na zajímavé postavičky včetně své matky, anděla. Bizardní - to ano, úsměvné - místy, zajímavé - nikterak. Stará klasika od Sandlera včetně blití a sprostých nadávek. ()

brooklyn73

Pekelna brana je porusena a nefunkcni.Peklo nemuze prijimat duse, hrozi vznik nerovnovahy mezi dobrem a zlem.Jediny ,ktery muze spravny chod pekla zachranit je treti Satanuv syn , maly Nicky.Adam Sandler opet jednickovy.Jenom bych vytknul muziku, ja osobne bych pro navozeni spravne atmosfery zaradil poradny svedsky punk neco jako Raserbajs, Hans&Great ci Charta77. Otazka: neni uz zminena nerovnovaha na svete nastolena? ()

LadyDevil

Tak dlouho mi trvalo, než jsem se konečně podívala na tenhle filmeček..slyšela jsem toho o něm totiž tolik, že jsem byla opravdu natěšená a hlavně jsem čekala něco trošku jinýho. Proto mě docela překvapilo, jak moc je to bláznivý a že to docela smrdí klasickým komediálním americkym humorem..nicméně díky vtipným momentům, kterých tam rozhodně není málo (navíc mě odrovnal Ozzy v závěru filmu:-D), skvělýmu rozpadajícímu se pekelníkovi Harveymu a tomu, že jsem se nenudila, dávám 3* :-) ()

juta

Vtipný, příjemný, i když později tam byly hluché scény, tak nakonec musím říct, že to při večerní atmosféře pohodu nezkazí. Navíc je zde plno skvělých herců a celebrit, díky čemuž Malý Nicky nabízí poměrně dobrou podívanou. Sandler se se svou rolí docela dobře popasoval a můj další oblíbenec Rhys Ifans tady stejně jako v Klubu sráčů opět zářil. ()

• Nickyho spolubydlící měl na stěně plakáty z filmů Blowup (1966) a Psycho (1960). (ČSFD)
  • Když se Nicky (Adam Sandler) dostane do nebe, seznámí ho matka (Reese Witherspoon) s učitelem samby Chupsem (Carl Weathers). Zmíní se, že kdysi pracoval jako učitel golfu, čímž odkazuje na dřívejší film Rivalové (1996), ve kterém si oba herci zahráli. Z tohoto filmu pochází i věta: "Je to v bocích," kterou Chups použije i zde. (SirTraged)

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers