Laws of Attraction

• Thajsko กฎแห่งรักดึงดูด
všetky plagáty

Charn (Thanapat Kawila) je chytrý a nemilosrdný právník, který má sklon přijímat vysoce placené a vysoce sledované případy, které mu přinesou renomé. Jednou tak vezme případ, který si získává široký zájem veřejnosti. Je však brzy propuštěn, a protože ztratil tvář a je nedůvěřivý k důvodu svého odstranění z případu, chce se pomstít. Má podezření, že může najít něco skrytého uvnitř případu pro svůj vlastní zisk. Charn se proto rozhodne přejít na stranu Tinna (Rachata Hampanont), strýce Tonkhao, mladé dívky, která byla sražena a zabita autem a nedočkala se spravedlnosti. Ti dva se spojí, aby hledali pravdu. Přestože zastávají protichůdné názory, jejich blízkost jim přináší nové vzájemné pocity. Jak je jejich práce stále nebezpečnější, oba si uvědomují, že tento případ není vůbec obyčejný. (Skylar)

YumiOkami

𝐒𝐏𝐎𝐈𝐋𝐄𝐑𝐒❗️byla to divoká jízda! ale stálo to za to. charn (no, vlastně se jmenuje chan, ale celý fandom to ignoruje a říká mu charn.) je sociopatický právník, jehož záměry vždycky směřují k penězům a moci. takový postavy rozhodně nevidíme v typickým BL. líbila se mi hlavně ta originalita: právník, který zapaluje budovy a manipuluje s lidmi kolem sebe kvůli vlastnímu prospěchu? s tím se často nesetkáme, zvlášť u gay postav. || 𝐓𝐇𝐄 𝐏𝐋𝐎𝐓: ale jak zpívá britney spears v písni criminal, někdo se zamiloval do našeho kriminálníka—teda do našeho ✨narak✨ právníka. ten "někdo" je tinn, jehož neteř byla zabita při "autonehodě". charn je právník obviněného vraha, syna bohatého a mocného politika. charn však nevěří, že šlo o nehodu, a tak se rozhodne pomoct tinnovi najít pravdu v tomto komplikovaném případu... || 𝐂𝐇𝐀𝐑𝐀𝐂𝐓𝐄𝐑𝐒: všechny postavy byly originální a zábavný. teď se opakuju, ale bylo to fakt tak vtipný a dobrý. každá postava měla svůj vlastní příběh. mým oblíbencem byl charn (that smile, that damned smile..), ale byla tu i jedna, která v posledních dvou dílech zazářila úplně nejvíc: charnův bývalý přítel nawin; ten byl takový tankhun tohohle seriálu. láska mezi charnem a tinnem byla tak slaďoučká. miluju "enemies to lovers" trope a tohle bylo zpracováno dokonale. opravdu, opravdu jsem si je zamilovala. hlavně v posledních dílech jak se navzájem ochraňovali. jam a film je ztvárnili velmi dobře. film a jeho ďábelský úsměv? *chef's kiss* jenom za ten si zaslouží dostat nějakou cenu. || 𝐎𝐕𝐄𝐑𝐀𝐋𝐋: každá epizoda byla plná vtipných a bojových scén, úžasných herců, skvělýho příběhu a mnoho, mnoho dalšího. seriál měl malý rozpočet, ale záleží na tom, když z toho nakonec vzniklo mistrovské dílo? a na konci jsme se dočkali svatby! brečim. BYLO TO KRÁSNÝ!!!! ❤️❤️❤️ určitě se na to podívám znova. ()

1kiki16

Wow, tohle je naprosto skvělý seriál, jsem opravdu ráda za seriály, co se teď točí. Bylo to napínavé, někdy dost drsné, s dobrou zápletkou a super herci. Ze začátku mě moc potěšil i cover jedné z mých oblíbených písniček. A i vedlejší pár byl skvělý. Ale co mě absolutně fascinovalo byl Filmův výkon jako "zlého" právníka, možná trochu i proto, že jsem těsně před tímto viděla To sir, with love, kde jeho postava už nemohla být odlišnější od té, co hrál tady. A podle mě tu byl úžasný. Každopádně bych s touto hlavní dvojicí zvládla zkouknout hodně projektů. ()

jiri.twist

Pro seroš jsem se rozhodl až poté, co jsem dvakrát za sebou viděl úžasný To Sir, With Love, kde jak "zlý právník", tak "šílený pes", hrají úplně něco zcela jiného. A taktéž stejný režisér a scénáristka, takže jsem nemohl čekat nic jednoduchého. Přesto jsem uvažoval při sledování prvního dílu, namlsán předchozím seriálem, zda budu vůbec dál sledovat. Rád bych vyzdvihl herecký výkon Film-a, pro mě byl skvělý a ztvárnil naprosto jinou postavu než v předchozím seroši. Zvraty byly velké a až jsem se bál, jak to bude dál, ale to asi od těchto tvůrců už bude zvykem. Líbily se mi i ty dvě "holky", převrat "syna" byl na mě trošku strmý, celkově jeden ze špičkových seriálů, díky za překlad. POZNÁMKY POD ČAROU (neberte zcela vážně): Právě ten úsměv mě u Film-a a jeho postavy dostal, navíc nevypadá jako typický Thajec, na druhou stranu babka a ta "sousedka" přes své široké lícní kosti štěrbinami místo očí téměř neviděly. Bitky jsou tvrdé, ale "zbité" postavě většinou nic moc není, někdy hodně světlá "krev", ale nemá u mě vliv na hodnocení. 9101010 ()

emkon

Kriminální zápletka je zde tak dominantní, že BL faktor jde v prvních epizodách stranou. Zápletka je opravdu originální a příběh má takový spád a dynamiku, že udrží divákovu pozornost od prvního momentu až do překvapivého konce. A dokáže to i bez cliffhangerů na konci epizod. Hlavní postavy jsou zde vykresleny hodně syrově. Právník Chan, kterého musíte nenávidět a milovat současně, odkrývá svou tvář, a odkrývá také svou bolestivou minulost, abychom pochopili jeho mazanou povahu. Chan pomůže Tinnovi najít osobu, která zabila jeho neteř. Stopa ale vede k synovi vlivného senátora. Musím se přiznat, že více než hlavní pár mě zaujal vztah senátorova syna a jeho bodyguarda. V některých epizodách si zcela ukradli pozornost, a jenom lituji, že nedostali víc prostoru. ()

Petra321

Tak toto bolo... Niečo úplne iné. Miestami mi to trochu pripomenulo Not me, kde rovnako ako aj tu, išlo hlavným postavám predovšetkým o dosiahnutie spravodlivosti, zatiaľ čo romantická linka bola až druhoradou záležitosťou. Obe hlavné postavy boli dosť komplikované, a preto mi chvíľu trvalo, kým som si k nim našla cestu a to sa týkalo najmä Charna, ktorému som postupom času neverila ani nos medzi očami. Som ale rada, že hlavný pár skončil tak ako skončil a myslím, že už som sa zmierila aj so svadbami. Vlastne nie, nezmierila, ale toto je opäť jeden z prípadov, kde svadba mala nejaký význam. Keď už pre nič iné, tak aspoň pre vetu: "No law allows our marriadge." Druhý pár bol úžasný a mrzí ma, že nedostali viac priestoru. ()

Skylar

Opravdu úžasný seriál. Osobně miluju mix krimi, akce a romantiky, a tady se mi dostalo všeho vrchovatou měrou. Ačkoli typově by mi asi sedl více Tinn (Rachata Hampanont), musela jsem si zamilovat Charna (Thanapat Kawila), protože ten byl naprosto úžasný. Bad Lawyer byl vážně skvělý s tím svým ďábelským úsměvem, sebevědomým chováním a bolestnou minulostí. Hlavní postavy se k sobě náramně hodily a měly boží chemii. Fakt jsem jim to věřila. Některé jejich scény úplně vibrovaly napětím a tím, co je mezi nimi. Moc se mi líbil i příběh druhého páru. Ten byl drsný i něžný zároveň a skvěle doplňoval hlavní příběh. Prostě fakt paráda, jsem opravdu nadšená. Rozhodně se zařadí mezi mé nejoblíbenější série. Velice také potěší mimimum reklam. Chvíli jsem si dokonce myslela, že tam žádná není. Všem moc doporučuji ke zhlédnutí. ()

Simule30

Tak tenhle seriál mě opravdu dost.Sice mohlo být více milostných scén mezi hlavní dvojici ale jinak dokonalost sama.Tedy až na druhou část posledního dílu.Ta svatba se podle mě do celkového vyznění seriálu vůbec nehodila. ()