Neslýchané: Problémové dítě Jake Paul

• USA Untold: Jake Paul the Problem Child
Dokumentárny / Športový
USA, 2023, 70 min

Dokument, ve kterém talentovaný boxer a zatvrzelý potížista Jake Paul prozradí, jak se od internetových vtípků nečekaně dostal až do profi ringu. (Netflix)

rikitiki

Tohle neberu. Dokumentaristi dávají podlézavě najevo svou vděčnost, že si je tenhle chlapík pustil do „soukromí“. Jdou mu ve všem na ruku a ani náznakem se nepouštějí do nějakých jemu nepříjemných momentů nebo dotazů. Díváme se téměř na chvalozpěv o chlapíkovi, který se proslavil dryáčnickým chováním, okázalým machrováním a téměř neustále připomíná, že všechno dělá jen pro prachy. No, aspoň je upřímný. Jenže: není. Jeho image je falešná jak pětník, přesto mu u velké části publika vychází. Nejsem cílovka, ale zbožňující přístup štábu k natáčené osobě mě znechutil. ()

KuceraJohny

Začnu tím, že celá série dokumentů Untold, je nesmírně zajímavá a pokud je Jake Paul to co vidíte první, tak určitě dejte šanci i ostatní příběhů, protože nebudete litovat.  To jak je tenhle dokument zpracovaný je na té nejvyšší úrovni. Jake Paul je teď na vrcholu a je jasné, že i mě to bude zajímat. I přesto, že o něm vím už asi od 13 let, kdy jsem ho párkrát zahlédl na videu svého bratra, tak nemůžu říct, že bych byl expertem. Proto jsem velmi ocenil, že mi tento dokument dal větší vhled do jeho života. Ať už je Jake jakýkoliv, tak mu skutečně už nikdo nemůže upřít, že se boxovat naučil. Málokdo dokáže porazit profesionální zápasníky, když trénuje pouhé tři roky. Kolem Jakea a jeho nové sportovní kariéry je obrovský boom a myslím si, že po zhlédnutí tohoto počinu si každý udělá svůj obrázek, protože informací je tu dostatek. Moc děkuji, bavil jsem se náramně. ()

Pavlínka9

4* za to, že mi to stručně ukázalo, kdo vlastně Jake Paul je a jak se dostal k tomu, že ho zná velké množství lidí. Do té doby jsem věděla, že existuje, je hodně vidět na internetu, ale více jsem se o to nezajímala, jelikož jeho vystupování není zrovna to, které mě zajímá a potřebuji k tomu vědět víc. Shlédla jsem. Porozuměla jsem. Děkuji :) ()

brando

Stručně a koukatelně natočený medailon o prozatímní cestě komedianta a profesionálního boxera Jakea Paula. Pro mě zajímavé hlavně pasáže předAskrenovské, jelikož jsem o jeho viralní tvorbě neměl žádný šajn. Ať už si o jeho zápasech, spojené s kontroverzemi a celkem slušným odporem široké divácké obce, myslíte cokoli, nemůžete pominout fakt, že si vytvořil svou vlastní scénu. Takže jak je řečeno v dokumentu, je to velmi schopnej promotér. ()

jigsaw44

Je to niečo na sposob: Clash of the Stars. Celkom amatér Jake sa v nudnom a upadajúcom športe - boxe postaví profi športovcom, spočiatku sa mu kupodivu darí (aj ked sa to zdá byť zmanipulované), ale nakoniec sa predsa prepočíta a logicky, ked trenuje 3 roky, tak by tažko porazil súpera, ktorý trénuje od svojich šiestich rokov. Každopádne ide tam hlavne o show, kalkul a prachy, takže aj ked Jake nakoniec prehrá, tak si poriadne zarobí. A to je v podstate pointa toho dokumentu. ()