Dokonalá pohádka

• Španielsko Un cuento perfecto (viac)

Margot po útěku od oltáře marně hledá sama sebe a vůbec by ji přitom nenapadlo, že najít správnou cestu jí může pomoct sympatický zmatkař David. (Netflix)

B.Wilde

Jo, tohle byla pěkná pohádka na konec roku. Taková ta správná romantická komedie, která ale díky několika detailům není úplně prvoplánová. Hlavní dvojice k sobě rozhodně pasovala a měli skvělou chemii. Do seriálu jsem šla na doporučení a nelituju. Už se těším, až se pustím i do knižní verze a doplním si to o jejich myšlenky a další scény, které se sem nevešly... ()

ilca1710

Obvykle neobvyklá romantika s výborným hudebním podkresem. Celý příběh se proplétá okolo hlavních postav, které objevují, co je dělá šťastnými. Celá věc s útěkem od oltáře vlastně vůbec není rozmazávána, dokonce bych řekla, že je až moc málo vysvětlena a tím pádem by tam ani nebyla potřeba. I "princ" je vlastně někdo, kdo asi není vůbec dobrý muž a partner. Seriál má spoustu krásných momentů, nejen pro romantiky a má velmi zajímavou mechaniku, o které nebudu nic prozrazovat. Je osvěžující a ukazuje nám, že si mnohdy něco možná až tak úplně nepřipouštíme a když to přijde, neumíme s tím moc dobře pracovat. Za mě 5/5 ()

bearmeedek

Au, au a ještě jednou au. Myslím, že je už čas, aby někdo o tomto dílku napsal pravdu. V dávných časech jsem byl příznivcem romantiky a ta měla nějaký statut. V tom, co zde přítomní obdivují, jsem kouzelný romantický film nenašel. Mladík David mě kupodivu nijak nevadil, i když kořeny rodu z jiné planety byly občas znatelné. Ovšem Margot, to bylo dílo. Toto "zlatíčko" bylo nesympatické jak vzhledem, tak pohledem do nitra její duše i myšlenkových pochodů. Chápu, že realita není pro film podstatná, ale tady to bilo do očí. Občas tu někdo přidává hvězdu, dvě, za nějakou osobní sympatii, nesouvisející s filmem. Možná by se to mělo správně nazývat úplatkem. Takže můj úplatek, jedna hvězda, za krásné lokace v Řecku. Jen tam nemuselo tolik foukat. ()

Jirka_Šč

"Pojď do hotelu. Strhám z tebe šaty." ■ Jak se překousne úvodní outsiderství hlavních hrdinů, je tato pětidílná pohádka velmi příjemně koukatelná (chtěl jsem něco, co by pohladilo a neměl náladu na charaktery, při kterých člověk skřípe zuby). Řecké ostrovy jsou krásné, španělština fajn, hraní s myšlenkami zajímavé a hlavní hrdinka sympatická - na první pohled nevýrazná, přesto aktivně sexi. Že neměla totálně nahé scény, nevadilo :). ()

viperDavid

Ty jo asi jsem v sobě našel kus romantika. Tenhle seriál se opravdu povedl. Trošku smutně krásný. Jsem neuvěřitelně spokojený a musím říct, že španělé se vážně snaží. Dalším plusem je naprosto skvělý sountrack, který se mi už otáčí na spotify. Viděl jsem 2x ve dvou dnech. Jo prokrastinovat umím taky. ()