Jak se stát vůdcem sekty

• USA How to Become a Cult Leader
USA, 2023, 3 h 9 min (Minutáž: 29–33 min)

Nahlédněte do příručky pro vůdce sekty, kde se dozvíte, jak získat bezpodmínečnou lásku a bezbřehou oddanost ostatních lidí a taky moc ovládat jejich mysl, tělo i duši. (Netflix)

Recenzie používateľa Lilith03 k tomuto seriálu (7)

Jak se stát vůdcem sekty (2023)

Velmi dobrý dokument, který je dobře zpracovaný a pěkně animovaný. Některé epizody byli lepší, některé horší, dalo se najít spoustu míst, která šlo vylepšit, ale i tak vás jako diváka tenhle dokument většinu času baví a hlavně přináší něco, co tu ještě nebylo. O těchto sektách jsem nikdy neslyšela, takže jsem ráda, že dokument přinesl nové a zajímavé informace. ()

Vybudujte si pevné základy (2023) (E01)

Jako první díl moc fajn začátek. Líbí se mi zpracování dokumentu i to, že je dlouhý tak akorát. Vybrat Mansona hned na začátek by mohlo být jako vytáhnout všechna esa hned, ale mně osobně to nevadí a jsem zvědavá na další epizody. ()

Přiveďte si ovečky (2023) (E02)

Jméno mi nic neříká, respektive vzpomněla jsem si na stejnojmenného sportovce, každopádně tohoto Jima Jonese jsem tedy doposud neznala. Zajímavý příběh, o trochu slabší, než předešlý díl, ale stále dobře zpracovaný. ()

Přeměňte jejich mysl (2023) (E03)

U tohoto dílu jsem se už celkem nudila, nemohu říct, že by to měli špatně zpracované, ale nepřišlo mi to tak zajímavé. Možná kdyby to bylo trošku kratší, tak by to epizodě přidalo. ()

Slibte jim věčnost (2023) (E04)

O trošku lepší než předešlá epizoda, ale stále hodně průměrný příběh, který občas nudil. Možná by bylo lepší, když by byla 3 a 4 epizoda v jedné a celkem to dali do 40 min, pro diváka by to byla atraktivnější podívaná. ()

Dbejte na image (2023) (E05)

Zatím asi nejlepší epizoda nebo vyrovnaná s tou první. Takže i dle procentuálního hodnocení to zde sedí. Příběh byl hodně zajímavý, dost psycho a dobře zpracovaný. ()

Získejte nesmrtelnost (2023) (E06)

Na závěr šlo vytáhnou určitě něco lepšího, každopádně i tak mi to nepřijde špatné. Tahle epizoda byla zajímavá v tom, že to bylo úplně něco jiného a podle mě asi i nejméně toxická sekta, která ze všech zmíněných páchala nejmenší zlo. ()