Příběhy chtíče 2

• India Lust Stories 2

Pokračování Příběhů chtíče z roku 2018 nominovaných na Emmy, ve kterém se čtyři přední indičtí režiséři v krátkých filmech zabývají sexem, touhou a láskou. (Netflix)

Ramanam

Jako celek určitě lepší, než předchozí povídkový soubor z roku 2018. Ovšem tam se mi velmi líbila povídka poslední, na kterou tu žádná neměla. V první dílku nás babička obohatí o jedno „velké“ moudro, na kterém určitě něco je, ale asi jí samotné stačilo v životě málo, když své vnučce kladla na srdce jen toto. Tři hvězdy. V druhém se sejdou dvě ujeté ženštiny a začne „zábava“. Natahovaná nuda. Tři slabší hvězdy. Třetí je jiný. Ničím šokující, ale určitě osvěžující. Tři hvězdy. Čtvrtý a poslední kousek je nejvíce seriózní, vážný a se zajímavým závěrem. Tři silnější hvězdy. S výběrem hereček jsem byl velmi spokojený. Hudba do počtu. Výsledná trojhvězda. ()

DJ Kritik

4 poviedky, kde každá zastupuje iný žáner a každá je dobre podaná. Prvá ukazuje zvláštne rady od babky pre svoju vnučku, Druhá sa vyrovnáva s určitými sexuálnymi nezvyčajnosťami, tretia je tak trochu mysteriózna a posledná je o pomste. Všetky majú aj svoj dovetok, ktorý je ako z kníh o nezvyčajných príbehoch. Dobre podané. ()

MarekTulen

První díl Příběhů chtíče byl úplně random a podle mě sám režie nevěděla co dělá. U dvojky to má aspoň hlavu a patu, smyslnou zápletku, ale furt je to nudná podívaná, která nenabízí nic nové (jenom snad že tam jsou lidi z Indie). Přijdu si divně když tento film nikdo nevidí a hodnotí ho tak málo lidí, přitom mám tolik restů co sledovat a já se dívám na takéto pičoviny. :D ()

Aljak

Pikantné poviedky "Lust Stories" si získali celkom popularitu, a tak tu máme ďalšiu štvoricu príbehov od štyroch rôznych režisérov. Páčila sa mi tá žánrová rozmanitosť - od komédie, cez dramédiu, drámu, až po mysterióznu drámu - no všetky krátke filmy napokon spájala neutíchajúca túžba a sexuálna energia (aj keď v rôznych formách). Príbehy mali rôznu kvalitu, no globálne sa mi pozdávali asi aj o kus viac ako tie, ktoré sme videli v L.S. Part I. Prvé dve poviedky (Made for Each Other a The Mirror) boli skôr priemerné - síce originálne, ale nemali až takú epickú pointu. Avšak tretia a štvrtá poviedka (Sex With Ex a Tilchatta), tie boli naozaj vynikajúce - nielen svojim námetom, ale ja finálnou pointou. Takže dokopy 4* ()