Avatar: Legenda o Aangovi

• USA Avatar: The Last Airbender
Akčný / Dobrodružný / Fantasy / Mysteriózny / Komédia
USA, (2024–2025), 15 h 16 min (Minutáž: 47–64 min)

Tvorcovia:

Albert Kim

Gordon Cormier, Kiawentiio, Ian Ousley, Dallas Liu, Paul Sun-Hyung Lee, Ken Leung, Daniel Dae Kim, Tamlyn Tomita, Yvonne Chapman, Elizabeth Yu, James Sie (viac)

Mladík zvaný Avatar musí ovládnout čtyři živly, aby zachránil svět, který se zmítá ve válce. A taky porazil kruté nepřátele, kteří ho chtějí za každou cenu zastavit. (Netflix)

Recenzie používateľa Kimkong k tomuto seriálu (9)

Avatar: Legenda o Aangovi (2024)

Kromě herců zvláště Azuly nemám co vytknout. Je to perfektní. Díky vizuální stránce to hravě překonává i One Piece. Délka tak akorát, kdy osm hodin kresleného seriálu přetavili do sedmi hodin seriálu hraného. ()

Aang (2024) (S01E01)

Asi jsem si nemohli přát vice. Vypadá to dobře po hudební a grafické stránce. Jen herec Sokky se nezdá. ()

Válečníci (2024) (S01E02)

Oproti předešlému dílu zde máme více akce a také trochu romantiky. Takže spokojenost. ()

Omašu (2024) (S01E03)

Ze začátku trochu slabší díl. Ale nemůže se pořád něco dít. Pátrání po sabotážnících a představení Azuly, což je další postava která svým obsazením mě moc nepasuje. Konec dílu už je zajímavější. Kdy všechny plány šly do kopru. ()

Do temnoty (2024) (S01E04)

Král zemního národa super. Historie Zuka jeho strýčka dojemná. Velice povedená epizoda. ()

Cesta do světa duchů (2024) (S01E05)

Ukecanější díl. O duších, minulosti a dalších prkotinách. ()

Masky (2024) (S01E06)

Díl o Zukovi s jeho transformaci z dítěte do válečníka a možná i někam dál. ()

Sever (2024) (S01E07)

Zukova smrt. Další romantika u Sokky. Aanng se cítí sám a ztracený. Katara nechce svou ženskou roli vládce vody. ()

Legendy (2024) (S01E08)

Začátek bitvy vypadal velice bídně. Velké útoky a nulový dopad. Ale po akci s měsícem co nabralo grády. A nakonec Godzila. ()